Kopciuszek: Dlaczego aktualizacja Camili Cabello firmy Amazon jest idealną taryfą ubezpieczeniową?

Kopciuszek: Dlaczego aktualizacja Camili Cabello firmy Amazon jest idealną taryfą ubezpieczeniową?

Kopciuszek (+7, 113 min) Reżyseria: Kay Cannon.

Książę nie ma zamiaru się ustatkować, po prostu pracująca teściowa, młoda kobieta, która marzy o posiadaniu własnego biznesu.

To nie jest twój tradycyjny styl Kopciuszek A wysokiej klasy muzyka Kai Cannona jest jej najlepsza.

Kobieta, która wyreżyserowała słodką komedię dla nastolatków blokery, Capella kopała, żeby się śmiać smoła idealna Był częścią zespołu pisarskiego dla 30 kamieniTutaj przewodniczy imprezie pełnej fajnych kolorów, stukając w palce i czuje się komfortowo, a to tylko tonik, którego potrzebują teraz rodziny kiwi. Osoby z pewnego pokolenia mogą zauważyć pewne podobieństwa z 2004 r. zaczarowana ella, którą dzieli z Minnie Driver i Queen’s Ktoś kogo kochasz, ale ten ma brawurę i sprężystość w swoim kroku z własnej woli.

Czytaj więcej:
* Co robimy w cieniu: Powrót wielkiej amerykańskiej komedii o wampirach z kiwi DNA
* Stewardesa: uzależniająca czarna komedia Kaleya Cuoco w końcu uderza w Neon
* Tylko morderstwa w budynku: świetna komedia Disneya i Steve’a Martina o prawdziwej zbrodni
* Zobacz wszystkie magiczne sposoby, w jakie Kopciuszek bawił się na ekranie przez lata

Wiele z tego wynika z Kopciuszek Przyjemna jazda. W swojej pierwszej głównej roli była byłą piosenkarką Piątej Harmonii i Hawana Topowa Camila Cabello to znalezisko, które daje zaskakująco dokładne przedstawienie jako sierota, która mieszka na dole i zaprzyjaźnia się z myszą, została wygnana z ulicy dzięki błogosławieństwu swojej macochy (mrożony Idina Menzel).

Podczas gdy jej nienawistne, obsesyjnie zapatrzone siostry chwieją się i flirtują, Ella pracuje nad rozwojem swoich umiejętności krawieckich, przekonana, że ​​pewnego dnia będzie mogła otworzyć własny sklep (mimo że tradycyjne, wysłużone prawo w królestwie zabrania kobietom posiadania butików). ).

W swojej pierwszej głównej roli była piosenkarka Fifth Harmony i Havana, która znalazła się na szczycie listy przebojów, Camila Cabello była objawieniem.

dostarczony

W swojej pierwszej głównej roli była piosenkarka Fifth Harmony i Havana, która znalazła się na szczycie listy przebojów, Camila Cabello była objawieniem.

Patriarchalne zasady Ziemi przyprawiają również o ból głowy dzieci króla Rowana (Pierce Brosnan). Książę Robert (Nicolas Galitzin z The Changeover) nie jest szczególnie zainteresowany wstąpieniem na tron ​​– ani wzięciem żony – odrzucając ostatni politycznie motywowany mecz swojego ojca, ku jego frustracji. Tymczasem księżniczka Gwen (urocza Tallulah Greive i kradnąca sceny) ma wiele bardziej ekologicznych, bardziej zrównoważonych pod względem płci reform, które chciałaby wprowadzić, ale wie, że jest niewielka szansa, że ​​będą miały jakikolwiek rzeczywisty wpływ.

READ  Catherine oddaje cześć Dianie podczas historycznego Trooping the Color

Po tym, jak Rowan skrytykował syna za to, że nadal „przynosi wstyd rodzinie”, nie wykazując żadnego zaangażowania w koronę, Robert niechętnie zgodził się na przyjęcie balu i zaproszenie „każdej wartościowej kobiety”.

Będąc wśród swoich poddanych, książę szpieguje młodą kobietę usiłującą sprzedać sukienkę, ale miejscowi na każdym kroku odrzucają przekonanie, że „nie dała rady – musiała ją ukraść”. Proponując, że kupi sukienkę swojej „siostrze”, korzysta z okazji, by upewnić się, że będzie tam na tę wielką noc. Zszokowany, gdy powiedziała, że ​​nie ma czasu na takie frywolności, przekonał ją, że będzie to świetne miejsce na spotkanie z potencjalnymi szwaczkami.

Poniższy tekst jest oczywiście bardzo zbliżony do oryginalnej historii Charlesa Perraulta z końca XVII wieku, ale to: Kopciuszek Nie boi się sabotować metafor i oczekiwań. A potem jest Billy Porter jako niebinarny „cool Godmutha”, angielscy komicy James Corden, James Exeter i Romesh Ranganathan grający gryzonia, oraz Robert Beckett z dziwnym puchem na twarzy jak zalotnik Elli.

Wieloetniczne i dialektyczne święto opowiadania historii, z przesłaniem, że mówienie o miłości i okazywanie miłości to dwie różne rzeczy, Kopciuszek jest zabawą dla całej rodziny.

dostarczony

Wieloetniczne i dialektyczne święto opowiadania historii, z przesłaniem, że mówienie o miłości i okazywanie miłości to dwie różne rzeczy, Kopciuszek jest zabawą dla całej rodziny.

Każdy dostaje moment w centrum uwagi, swój własny muzyczny segment akcji, który choć od czasu do czasu zwalnia, z pewnością nie umniejsza wartości rozrywkowej.

Najważniejsze to numer otwierający inspirowany Janet Jackson, A Wata Man / Armia Siedmiu Narodów Mix, pełny dom-Zostaw ją Elsa na dziewczyna marzeń A Capello topi piękne serca największy showman-esque piosenka milion za jednego. Zawiera również utwory Eda Sheerana, Glorii Estefan i Madonny.

Wieloetniczna i dialektyczna celebracja opowiadania historii, z przesłaniem, że mówienie miłości i okazywanie miłości to dwie różne rzeczy, Kopciuszek To świetna zabawa dla całej rodziny.

READ  COVID-19 USA: „Jeśli umrę, umrę” – klops „szczery” w sprawie szczepień i masek

Jasne, niektóre działania i motywy bohaterów nie mają sensu, ale jak sugeruje migoczący duch Portera: „Nie psujmy magicznej chwili umysłem”.

Kopciuszek Teraz można przesyłać strumieniowo na Amazon Prime Video.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *