Koronawirus: NSW zgłasza 1035 nowych przypadków COVID-19

Koronawirus: NSW zgłasza 1035 nowych przypadków COVID-19

Spośród 1035 lokalnie nabytych przypadków zgłoszonych do godziny 20:00 zeszłej nocy, 398 pochodziło z Western Sydney Local Health District (LHD), 316 z South West Sydney LHD, 100 z Sydney LHD i 78 z Nepen Blue Mountains LHD, a 52 z South East Sydney LHD”, powiedział NSW Health.

„Czterdzieści dwa LHD Western NSW, 25 Northern Sydney LHD, siedem Illawarra Shoalhaven LHD, cztery Far West LHD, trzy nowe Hunter New England LHD, dwa nowe centralne wybrzeża LHD i osiem jeszcze nieprzydzielonych przypadków LHD”.

Śladowe ilości wirusa wykryto również w ściekach w Priwarinie, Morey, Merimbula, Paraden, Bonny Hills, co według NSW Health jest niepokojące, ponieważ w tych miejscach nie ma znanych przypadków.

„Wszyscy w tym obszarze są zachęcani do monitorowania objawów i, jeśli się pojawią, do natychmiastowego testowania i izolacji, aż do uzyskania negatywnego wyniku”.

Z lepszych wiadomości, stan ustanowił również nowy rekord szczepień – 156 165 w ciągu jednego dnia.

Pomimo rosnącej liczby przypadków, Hazard powiedział, że ograniczenia dotyczące rozmiarów wesel zostaną zwiększone do pięciu – plus fotograf i procedury przejęcia.

Wcześniej był to stan Victoria Zgłoszono 79 nowych infekcji nabytych lokalnie i ACT 21. Queensland nie zgłosił żadnego.

READ  Tramper został bezpiecznie znaleziony po nocy w pobliżu Little Mount Peel w Canterbury

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *