Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – sobota, 6 listopada

Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy - sobota, 6 listopada

Europa

Zjednoczone Królestwo

Brytyjskie Biuro Statystyk Narodowych poinformowało w piątek, że w tygodniu kończącym się 30 października, czyli w połowie semestru, częstość występowania zakażenia COVID-19 w Anglii utrzymywała się na poziomie około jednej na 50 osób. Naprawiono na najwyższym poziomie w roku. W Wielkiej Brytanii każdego dnia odnotowuje się średnio 40 000 nowych przypadków i zgłasza 141 000 zgonów z powodu koronawirusa.

Wielka Brytania zgłosiła w piątek 193 zgony osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na COVID-19 w ciągu ostatnich 28 dni, a także 34 029 przypadków.

Niemcy

Minister zdrowia Jens Spahn powiedział, że sytuacja COVID-19 w Niemczech wchodzi w bardzo trudny okres wraz ze wzrostem liczby pacjentów intensywnej terapii, a niemieccy przywódcy państwowi ostrzegli kraj Może wymagać nowej blokady, chyba że zostaną podjęte pilne działania.

Francja

Prezydent Francji Emmanuel Macron ma przemawiać do narodu O odrodzeniu się infekcji COVID-19 A także inne kwestie, w tym reformy gospodarcze. Siedmiodniowa średnia dzienna liczba nowych infekcji wynosi obecnie ponad 6200, z mniej niż 4200 na początku października.

Francuski rząd ma Postawienie całego kraju w stan najwyższej gotowości na ptasią grypę Ministerstwo Rolnictwa poinformowało w piątek, gdy wirus rozprzestrzenił się w Europie.

Rosja

Wysoki rangą rosyjski urzędnik powiedział, że epidemia pogorszyła się w 10 rosyjskich regionach, pomimo zamknięcia miejsc pracy w całym kraju na tydzień w celu ograniczenia wzrostu zakażeń.

Rosja zgłosiła w piątek 40 735 nowych przypadków COVID-19 i 1192 zgonów związanych z wirusem.

Włochy

Włochy zgłosiły 51 zgonów związanych z koronawirusem w piątek w porównaniu do 59 zgonów dzień wcześniej.

Chorwacja

Pośród nowego rekordu liczby codziennych obrażeń, Chorwacja zdecydowała się w piątek Zaostrzenie środków przeciwko rozprzestrzenianiu się chorobyw tym wprowadzenie obowiązkowych certyfikatów cyfrowych dla pracowników sektora publicznego.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *