Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – środa, 1 września

Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy - środa, 1 września

Oto najnowsze wiadomości z całego świata z dnia na dzień.

Azja i Pacyfik

Australia

Australia otrzyma w tym tygodniu 500 000 dawek szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer z Singapuru, Premier Scott Morrison powiedział we wtorek, po tym, jak Canberra zgodziła się na umowę barterową, aby powstrzymać wzrost przypadków koronawirusa.

Porozumienie, w którym Australia zwróci Singapurowi w grudniu taką samą ilość szczepionek Pfizera, pozwoli Canberze przyspieszyć program szczepień w miarę zbliżania się dziennych przypadków do rekordowych poziomów w kraju.

Policja musiała rozproszyć około 80 protestów przeciwko blokadzie w NSW, a dziesiątki aresztowano.

Japonia

We wtorek japoński minister zdrowia powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że zagraniczny materiał w szczepionkach Moderna COVID-19 znajdował się w południowej prefekturze Okinawy. Kiedy igły utkną w kolbach.

Niektóre nagrania Moderny zostały zatrzymane na Okinawie w niedzielę po odkryciu obcego materiału W fiolkach i strzykawkach. Ministerstwo Zdrowia stwierdziło później, że igły mogły zostać nieprawidłowo włożone do fiolek, odcinając części gumowego korka.

Singapur

Singapur we wtorek zgłosił 156 nowych krajowych przypadków koronawirusa, co jest najwyższą liczbą od prawie sześciu tygodni.

READ  Służba zdrowia psychicznego nie zapewniła odpowiedniej kulturowo opieki

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *