Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – środa 15 września

Rosja

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział we wtorek Był samoizolowany po tym, jak kilku z jego otoczenia zachorowało na COVID-19, w tym kogoś, z kim pracował w bliskiej odległości i utrzymywał z nim bliski kontakt poprzedniego dnia.

Holandia

Holenderski rząd ogłosił we wtorek, że łagodzi ograniczenia nałożone na wirusa Corona Od 25 września Zezwolenie „Corona” zawierające dowód szczepienia zostanie wprowadzone do barów, restauracji, klubów lub wydarzeń kulturalnych.

Włochy

Włoskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że we wtorek we Włoszech odnotowano 72 zgony związane z wirusem Corona, w porównaniu do 36 poprzedniego dnia, podczas gdy dzienna liczba nowych infekcji wzrosła z 2800 do 4021.

Azja i Pacyfik

Indonezja

Indonezja planuje otworzyć swoje granice dla obcokrajowców w listopadzie Gdy 70 procent populacji docelowej otrzyma przynajmniej jeden zastrzyk szczepionkiMinister Zdrowia powiedział we wtorek.

Singapur

Ministerstwo Zdrowia Singapuru zgłosiło we wtorek 837 nowych przypadków COVID-19, najwyższy poziom od sierpnia ubiegłego roku.

Australia

Trader pojawił się w sądzie za oszustwo po udając, że ma COVID Więc nie musiał iść do pracy.

Filipiny

Region stolicy Filipin wyjdzie z powszechnych ograniczeń od czwartku, ponieważ rząd uruchomi beta-test lokalnych blokad, w ramach wysiłków na rzecz zrównoważenia ponownego otwarcia gospodarki i powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Chiny

Nowe lokalne przypadki COVID-19 Władze zdrowia poinformowały we wtorek, że ponad dwukrotnie wzrosła w południowo-wschodniej prowincji Fujian, skłaniając urzędników do podjęcia szybkich działań, w tym ograniczenia podróży, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.

Narodowa Komisja Zdrowia poinformowała, że ​​13 września zgłoszono 59 nowych przypadków przenoszonych lokalnie, w porównaniu z 22 dzień wcześniej. Wszyscy byli w Fujian, prowincji graniczącej z Zhejiang na północy i Guangdong na południu.

Bliski Wschód i Afryka

Mniej niż 3,5 procent Afrykanów jest zaszczepionych przeciwko COVID-19To znacznie mniej niż oficjalny cel 60 procent, powiedział we wtorek John Nkengasong, dyrektor Afrykańskich Ośrodków Kontroli Chorób.

READ  Kolor Pantone z 2022 roku to retrospekcja z lat 90

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top