Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – środa, 8 września

Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy - środa, 8 września

Francja

Francja zgłosiła kolejne 108 zgonów i 14 534 nowych przypadków.

Włochy

Włochy zgłosiły 71 kolejnych zgonów i 4720 nowych przypadków.

Ameryki

Stany Zjednoczone Ameryki

W czwartek Biały Dom powiedział, że prezydent Joe Biden przedstawi sześciotorową strategię mającą na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się wysoce zaraźliwego koronawirusa delta i zwiększenie liczby szczepionek przeciwko COVID-19 w USA.

Stany Zjednoczone przodują na świecie pod względem przypadków i zgonów spowodowanych wirusem COVID-19. Liczba hospitalizacji wzrosła, a siedem stanów USA – Alaska, Georgia, Hawaje, Idaho, Kentucky, Tennessee i Waszyngton – zgłosiło rekordy w tym miesiącu. Średnia liczba zgonów dziennie w ciągu ostatniego tygodnia wynosi 1385.

Środa, Biden Zaplanowano spotkanie z doradcami Białego Domu w sprawie COVID-19.

Kanada

Kanadyjski premier liberalny Justin Trudeau uderzył w poniedziałek w garść kamyków, pokazały obrazy telewizyjne, gdy był w drodze do swojego autobusu kampanii. Skandowanie tłumu przeciwko szczepionkom COVID-19.

Azja i Pacyfik

Indie

Szpitale nauczyły się z gorzkich doświadczeń podczas drugiej fali COVID, kiedy stosy pogrzebowe płonęły bez przerwy, a zwłoki leżały porozrzucane wzdłuż brzegów świętego Gangesu, podczas gdy Indie przygotowują się na kolejną falę. Możliwy wzrost infekcji O sezonie festiwalowym od września do listopada.

Łóżka zostały dodane w obiektach w całym kraju i Szpitale pracują nad zapewnieniem odpowiedniej podaży tlenu. Biorąc pod uwagę rządową ankietę szacującą, że aż dwie trzecie Hindusów ma już przeciwciała do walki z COVID poprzez naturalną infekcję, a 57 procent dorosłych otrzymało przynajmniej początkową dawkę szczepionki, wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia uważa, że ​​każda nowa epidemia infekcji może być niższy Destrukcyjny drugiej fali.

Kilku czołowych indyjskich epidemiologów i socjologów wzywa władze do ponownego otwarcia zajęć osobistych dla wszystkich grup wiekowych, Mówią, że korzyści przewyższają ryzyko, zwłaszcza że biedne dzieci wiejskie tracą dostęp do edukacji online.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: Boris Johnson w tajnej podróży do Kijowa spotyka się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim

Wietnam

Stolica Wietnamu, Hanoi, przedłużyła w poniedziałek ograniczenia COVID-19 o kolejne dwa tygodnie, ponieważ władze rozpoczęły plan przeprowadzenia testów na 8 milionach mieszkańców miasta. W celu powstrzymania wzrostu liczby infekcji, który rozpoczął się pod koniec kwietnia.

Singapur

Ministerstwo Zdrowia Singapuru 328 nowych lokalnych przypadków wirusa koronowego zarejestrowano dzisiaj, we wtorekNajwyższa dzienna liczba nowych infekcji od ponad roku.

Indonezja

Dzienny dodatni wskaźnik koronawirusa w Indonezji Spadł poniżej standardu Światowej Organizacji Zdrowia wynoszącego 5 procent W tym tygodniu po raz pierwszy wskazuje na to, że druga fala dewastacji kraju może się cofać.

Filipiny

Dystrykt Stołeczny Filipin Pozostaniesz objęty drugimi najbardziej rygorystycznymi środkami ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusaWysoki urzędnik powiedział we wtorek, mimo zapowiedzi na dzień przed złagodzeniem restrykcji stymulujących działalność gospodarczą.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *