Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – wtorek 16 listopada

Francja

Francja zgłosiła 70 kolejnych zgonów.

Włochy

Włochy odnotowały 44 nowe zgony, co daje w sumie 132 819 osób.

Austria

Austria nałożyła blokadę na nieszczepione osoby w poniedziałek, gdy zbliża się zima i infekcje rosną w całej Europie.

Holandia

Holenderskie szpitale odczuwają presję wzrostu liczby pacjentów z Covid-19, ale najgorsze jeszcze przed nami, powiedział w poniedziałek szef Holenderskiego Stowarzyszenia Szpitali. Liczba pacjentów z COVID-19 w holenderskich szpitalach Do około 2000 w poniedziałek, w tym blisko 400 osób na oddziale intensywnej terapii i osiągnął najwyższy poziom od maja.

Holandia wróciła do częściowe zamknięcie Ostatnia sobota.

Rosja

Już ulubieniec letników, teraz Chorwacja Obserwujemy wzrost liczby odwiedzających z Rosji poszukujących materiałów na temat COVID-19 zatwierdzonych przez UEZamiast lokalnej szczepionki Sputnik.

Liczba lotów z Rosji wzrosła w ostatnich tygodniach i nie jest niczym niezwykłym słyszeć rosyjskojęzyczne w ośrodkach szczepień w stolicy Zagrzebiu. Cudzoziemcy, podobnie jak miejscowi, mogą otrzymać szczepienia w Chorwacji za darmo.

Rosja zgłosiła 1211 kolejnych zgonów.

Austria

Austria Zakaz dla osób niezaszczepionych przeciwko koronawirusowi W poniedziałek zbliża się zima i narastają infekcje przez EuropęNiemcy rozważają wprowadzenie bardziej restrykcyjnych ograniczeń, a Wielka Brytania rozszerza swój program wzmacniający, aby objąć młodszych dorosłych.

Niemcy

Wskaźnik infekcji wirusem Corona w Niemczech wzrósł do najwyższego poziomu od początku epidemii, Dane dotyczące zdrowia publicznego pokazane w poniedziałek. Liczba zgonów wzrosła o 43, podnosząc całkowitą liczbę zgonów do 97 715.

Grecja

Greccy pracownicy służby zdrowia W poniedziałek protestował w Atenach przeciwko płacom i warunkom pracy Ponieważ szpitale zmagają się z nowym wzrostem przypadków COVID-19, a władze rozważają więcej ograniczeń.

Protestujący stwierdzili, że są źle opłacani, przepracowani i mają za mało personelu. Zaapelowali o więcej terminów, aby rząd umieścił ich na liście niebezpiecznych zawodów otrzymujących świadczenia z tytułu hazardu, a także poinstruowali prywatnych lekarzy, aby mogli pomóc.

READ  COP26: Nowa Zelandia zdegradowana do statusu „partnera” w koalicji na rzecz likwidacji paliw kopalnych

Azja i Pacyfik

Chiny

Chiny walczą z największym rozprzestrzenianiem się COVID-19 ze względu na zmienną delta, Według danych ogłoszonych w poniedziałekPodróżni z miasta, w którym infekcja rosła szybciej niż gdzie indziej w kraju, podlegają surowym zasadom kwarantanny w sąsiednich regionach.

Chińskie władze poinformowały, że 14 listopada zgłoszono 32 nowe lokalnie przenoszone infekcje z potwierdzonymi objawami, głównie w północno-wschodnim mieście Dalian.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top