Koszykówka: gwiazda NBA Stephen Adams w swoim debiutanckim sezonie z New Orleans Pelicans – „Byłem jeszcze cięższy”

sport

Stephen Adams z New Orleans Pelicans. Zdjęcie / Getty Images

Gwiazda Kiwi NBA, Stephen Adams, opisał siebie jako „wagi ciężkiej” w nieoficjalnej, ale bardzo szczerej recenzji swojego debiutanckiego sezonu w New Orleans Pelicans.

Adams – który został sprzedany przez Thunder do Pelicans podczas sezonu recesji – nie był w stanie pomóc swojemu zespołowi w biegu po sezonie, ponieważ Nowy Orlean zakończył mecz na 31-41 i przegrał nową grę w NBA Playoffs Championship o dwa Gry.

27-latek również zmagał się osobiście, grając 58 meczów w swojej niskiej karierze ze średnią 7,6 punktu, 8,9 zbiórki i 1,9 asyst przy współczynniku rzutów z gry 61,4.

Był to wyraźny spadek po jego ostatnim sezonie z Thunder, ponieważ Adams zdobył średnio 10,9 punktu, 9,3 zbiórki i 2,3 asysty, gdy strzelał 59,2% nad ziemią.

Spadek liczby mógł być częściowo spowodowany jego plagą kontuzji w trakcie sezonu, kiedy to młodzi zawodnicy Jackson Hayes i Willie Hernángoemes weszli na pozycje i wykazali poprawę przez cały sezon.

Zapytany o ich rozwój w tym sezonie, Adams pochwalił parę, ale dodał też letnią, ale surową recenzję o sobie.

„Byli niesamowici, stary” – powiedział Adams w wywiadzie dla mediów NBA na koniec sezonu.

„Okazało się, że byłem po prostu wagi ciężkiej – ci faceci są niesamowici” – dodał Adams, który zwykle uderza się uśmiechem.

Adams, który podpisał dwuletnie przedłużenie o 48 milionów dolarów na swoją poprzednią umowę z Thunder, prawdopodobnie był częścią popychania Pelikanów do zostania konkurentem w playoffach – wraz z zapewnianiem gwiazd Zion Williamson i Brandon Ingram na następne dwa sezony.

Jednak ta inwestycja nie przełożyła się na wysokie liczby oczekiwane od Adamsa, aw ocenie swojego stanowiska Stana Van Gundy’ego trener Pelicans mówił o wszystkim, z wyjątkiem dużego występu Kiwi na korcie.

READ  2022 Austria F2 Sprint Race i najważniejsze wydarzenia: Armstrong cieszy się dużą wygraną w Spielberg Sprint

„ Stephen to facet, który bardzo dba o swoich kolegów z drużyny i zawsze z nimi rozmawia, zwłaszcza z tymi dwoma mężczyznami [Hayes and Hernangomez]Powiedział Van Gondi.

„To każda praktyka, przed i po rozmowie o czymś.

„Myślę, że ciągle myślał o grze, a mówienie o niej było bardzo pomocne dla tych graczy. Dlatego jest jednym z moich najbardziej wspierających kolegów z drużyny w historii … Był dla nich wielkim źródłem zaufania”.

Wydaje się, że Adams przyjął rolę mentora.

„Zawsze dużo mówiłem … [not] Wiele ważnych przemówień: „Hej wszystkim, uspokójcie się i posłuchajcie, co mam do powiedzenia”. Adams powiedział: – Billy i Jax to jedyne w swoim rodzaju rzeczy, starając się im pomóc najlepiej, jak potrafię.

– Tylko słowa, przyjacielu, wymyśl je, zażądaj, jeśli zrobią coś dobrego, odmów im, jeśli zrobią coś złego. Wiesz, jak to idzie.

Hernángomuez pochwalił również przywództwo Adamsa, a także jego obecność na dworze.

„Od mojego debiutanckiego roku zawsze chcę być jak Stephen Adams, człowiek, który zna swoją rolę, potwór na planszach iw grze … każdy boi się grać przeciwko niemu, ponieważ jest jednym z najsilniejszych graczy w liga.

„Chciałbym go umieścić jako jednego z moich trzech najlepszych kolegów z drużyny w historii i chciałbym też powiedzieć, że jest nauczycielem. Sposób, w jaki poświęcił swój czas na nauczanie mnie i Jacksona przez cały sezon, jest czymś – wiesz, że to doceniamy.

„W swojej karierze nie masz wielu kolegów z drużyny”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *