Królewskie rodziny drugiej kategorii: nowe zdjęcia Meghan i Harry’ego podsumowują, jak daleko upadli

Królowa mogła być zauważalnie nieobecna, ale królewska frekwencja na nabożeństwie Dziękczynienia nie zawiodła. Wideo / AP

Opinia:

Jeśli chcesz zorientować się, jak gówniany czas, jaki Harry i Meghan oraz książę i księżna Sussex przeżywają teraz w Londynie, wystarczy, że poszukasz zdjęcia Jamesa, wicehrabiego Severn z Królewskiego Święta Dziękczynienia odbyła się w St Paul w piątek.

Chłopiec jest oczywiście 14-letnim synem księcia Edwarda, jego żony Sophie, hrabiny Wessex i młodego Jamesa, obecnie 15. w kolejce do tronu, co oznacza, że ​​powinien znać kogoś, kto zapewni mu wygodne stanowisko. Bankowość Inwestycyjna Wejście do rodzinnego biznesu polegającego na odsłonięciu płyt i obcinaniu taśmy po prostu nie jest możliwe.

Jednak podczas gdy James cieszył się znakomitą klasą pierwszoklasistów w St Paul’s, jego kuzyn Harry – książę, weteran wojenny i szósty w kolejce do najwyższej pozycji – był haniebnie utknął w tylnym rzędzie. nastolatek.

Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia, które jest częścią obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II.  Zdjęcie / AP
Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia, które jest częścią obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Zdjęcie / AP

Jeśli istnieje obrazek podsumowujący pochodzenie Harry’ego i Meghan, to właśnie ten. Byli aktorzy pracujący na pierwszej linii frontu, członkowie wewnętrznego sanktuarium pałacu, mają być tylko pokornie odwróceni od nadąsanego nastolatka.

Układy siedzeń, takie jak nakrycie stołu i wybrane zdjęcia przemówienia bożonarodzeniowego królowej, to poważna sprawa w królestwie pałacowym i umieszczają Sussexes w tomach św. górną część jego płuc.

Podczas gdy Harry był ostatnio w słynnej XVII-wiecznej kaplicy, podczas ceremonii Grenfell Tower National Monument w 2017 roku, siedział w pierwszym rzędzie obok swojego brata i szwagierki, Williama i Kate oraz księcia i księżnej. W piątek z Cambridge został zmuszony do zaakceptowania swojego dokładnego miejsca w tanich miejscach, co boleśnie uwidoczniło miejsce Sussex na liście B.

(LR) Peter Phillips, Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex, Zara Phillips i Mike Tindall odchodzą po narodowym nabożeństwie Dziękczynienia.  Zdjęcia/Getty Images
(LR) Peter Phillips, Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex, Zara Phillips i Mike Tindall odchodzą po narodowym nabożeństwie Dziękczynienia. Zdjęcia/Getty Images

Meghan, księżna Sussex i książę Harry, książę Sussex uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia w katedrze św. Pawła.  Zdjęcie / AP
Meghan, księżna Sussex i książę Harry, książę Sussex uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia w katedrze św. Pawła. Zdjęcie / AP

Harry i Meghan zostali umieszczeni na ich miejscu, całkiem dosłownie.

A wszystko to było jeszcze przed tym, jak Sussexes zostali wygwizdani ze służby przez niektórych członków tłumu, pierwszych członków rodziny królewskiej, o ile wiem, którzy otrzymali tak bolesne przyjęcie. (William został wygwizdany w zeszłomiesięcznym finale Pucharu Anglii przez fanów Liverpoolu, co kibice zespołu robili od dziesięcioleci, jeśli chodzi o liczby angielskiego establishmentu.)

READ  epidemia delta covid 19: obowiązkowe szczepienia pracowników służby zdrowia w ramach „skutecznego badania”; Kto tego chce, a kto nie?

Biorąc pod uwagę, że dwa dni czterodniowych obchodów jubileuszu mają teraz królewskie pasy, jasne jest, że książę i księżna Sussex, którzy przylecieli na tę okazję prywatnym odrzutowcem z dwójką małych dzieci, ta podróż okazała się daleka od szczęścia w przynajmniej ogólny sens.

Kiedy para wyjechała dwa lata temu, aby zarobić fortunę, wywrzeć wpływ i spędzać dni na wymyślaniu stylowych hashtagów, wyglądało na to, że wciąż mają dużo kart w rękach. Harry, zakochany w gwieździe Garniturów i wciągając ją w królewskie szeregi, przypadkowo znajduje to, czego monarchia nie wiedziała, że ​​szuka.

Byli uroczą złotą parą, a rodzina królewska potrzebowała ich, och tak bardzo, aby dodać trochę młodzieńczej witalności do umierającej królewskiej marki i połączyć się z młodszymi pokoleniami.

Rodzina królewska uczestniczy w corocznej imprezie Trooping the Color w Londynie w 2018 roku. Zdjęcie / AP
Rodzina królewska uczestniczy w corocznej imprezie Trooping the Color w Londynie w 2018 roku. Zdjęcie / AP

Kiedy Megxit i Zeitgeist pojawiły się na pierwszych stronach gazet w styczniu 2020 r., możliwości, dokąd pójdą dalej, wydawały się nieograniczone i ekscytujące. Świat, uważaj!

Absolutnie nikt się nie spodziewał, że ich gwiazda tak szybko straci swój blask.

W tym tygodniu w Londynie, po raz pierwszy od ostatniej emocjonalnie naładowanej rundy postów w marcu 2020 r., jest pod chmurką.

Raport z maja w The Times powiedział, że publikacja wspomnień Harry’ego może się opóźnić, aw tym samym miesiącu poinformowano, że duet kręci coś, co wydaje się być czymś więcej niż tylko chwilowym podobieństwem do serialu telewizyjnego. Chyba nie jest to biznes, w którym jest się teraz zapraszanym do Davos lub na jacht Jeffa Bezosa?

Chociaż nie spodziewali się ciepłego powitania w Blighty, ogólne przyjęcie, które otrzymali, nie było tak zimne, jak godne epoki lodowcowej.

Dzień przed ich powrotem, nowe sondaże przeprowadzone przez YouGov ujawniły, że jej popularność spadła do rekordowo niskiego poziomu, co jest ogromnym wyczynem dla dwojga ludzi, którzy od lat konsekwentnie tracą szacunek.

Potem nadszedł piątek, wielka parada wojskowa, która zwykle obchodzi urodziny króla. (Jesteśmy wdzięczni Jerzemu III około 1760 roku za uczynienie tego coroczną tradycją.)

Książę William, książę Cambridge, Catherine, księżna Cambridge, książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex uczestniczą w ślubie księżniczki Eugenie w 2018 roku. Zdjęcie/Getty Images
Książę William, książę Cambridge, Catherine, księżna Cambridge, książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex uczestniczą w ślubie księżniczki Eugenie w 2018 roku. Zdjęcie/Getty Images

READ  Nowa Zelandia zwiększa bezpieczeństwo morskie dzięki Wyspom Salomona, a Chiny koncentrują się na Pacyfiku | Nowa Zelandia

Ostatnim razem, gdy Siły Zbrojne odbyły się w Londynie w 2019 r., Harry i Meghan byli z przodu i na środku, odgrywając główną rolę w procesji powozów z Pałacu Buckingham do Parady Gwardii Konnej, a później pojawiali się na balkonie Pałacu Buckingham.

A tym razem? Unikając konieczności odbywania podróży z pałacu do Gwardii Konnej autobusami, takimi jak Yorki, Tindalls i Phillipses, Sussexes przebyli podróż kombi, zanim dołączyli do 70 innych Windsorów, aby obserwować obrady z biura brygady.

Na jednym z nielicznych zdjęć Harry’ego i Meghan w Trooping widać, jak rozmawiają z dowolnym starszym członkiem rodziny królewskiej, są fotografowani tylko z dziećmi Tindalla i Phillipsa, a w pewnym momencie rozmawiają z 86-latkiem . Książę, jesteś stary.

Potem w piątek przyszło nabożeństwo Dziękczynienia. Podczas gdy Jej Królewska Mość Królowa ponownie poczyniła pewne ustępstwa wobec pary – na przykład ich przyjazd przez Range Rovera zamiast autobusem ustawionym dla innych wnuków i kuzynów Królowej oraz wejście Sussex do kościoła – istnieje komunikacja i nowość. Czułość ustała i zaczął się zimny interes monarchii.

Po przejściu 150-metrowym korytarzem Harry i Meghan dotarli do swoich miejsc. Ich pierwszorzędny status się skończył i zamiast tego są uwięzieni między mężem księżniczki Eugenii i byłym ambasadorem tequili Jackiem Brooksbankiem z jednej strony, a Lady Sarah Chatto, córką księżniczki Margaret i 28. w kolejce do tronu, z drugiej.

Przesłanie z pałacu dotyczące umieszczania Sussexes na tanich miejscach wydaje się brzmieć: Czy chciałeś się wydostać? Cienki. Ale nadszedł czas, aby zebrać to, co zasiali.

Zimne królewskie szaleństwo kontynuowane w mediach społecznościowych. Na koncie Clarence House księcia Karola na Instagramie zamieszczono serię zdjęć z tego dnia, a wybrane ujęcie przedstawiało nie tylko jego syna i synową z Zarą Tindall, a nie tylko ich zdjęcie, ale także przyszedł po serii ujęć Cambridge, rodzeństwa Karola i artystycznego portretu kościoła. Niezupełnie taki rodzaj płatności pierwszej klasy, jakiego mógłby oczekiwać syn i synowa przyszłego króla.

READ  Tylko w Australii: Tradie sfotografował jeżdżąc na wielkim krokodylu

(Dla kontrastu, Charles był widziany wysyłając Kate słodkiego buziaka w telewizji na żywo.)

Powiedział nam również, że podczas gdy reszta rodziny królewskiej po nabożeństwie zjadała lunch w londyńskim Guildhall, Harry i Meghan zamiast tego wrócili do swojego domu w Windsor.

Chociaż nie widzieliśmy jeszcze żadnej zakulisowej wrogości, która przedostała się do domeny publicznej, tak jak to zrobiliśmy podczas ostatniego nabożeństwa Commonwealth Day w 2020 roku, pęknięcia są bardzo widoczne w pokazie Royal Unit w ten weekend.

Chociaż mieliśmy przypadki, że Harry i Meghan byli traktowani z wyższym statusem niż inne niepracujące wnuki Jej Królewskiej Mości, nie widzieliśmy niczego, co choćby mgliście przypominałoby prawdziwie ciepły pokaz komunikacji.

Jak dotąd, wszystko, co książę i księżna Sussex dostali z tej podróży do Wielkiej Brytanii, to publiczne upokorzenie średniego szczebla w imię królowej i kraju. Gdyby mieli nadzieję cieszyć się świeżym zastrzykiem królewskiego gwiezdnego pyłu i przypomnieć światu, że są „ukochanymi” członkami rodziny królowej, byliby bardzo rozczarowani.

Wielki test nadejdzie w sobotni wieczór czasu londyńskiego, kiedy młodsi członkowie rodziny królowej mają pojawić się na koncercie w Pałacu Buckingham. Uwolniona od ograniczeń i formalności, takich jak schematy miejsc i pierwszeństwo, czy zobaczymy, jak Sussex budzi ją ze swoimi kuzynami? Czy zobaczymy odwilż w stosunkach między Cambridge a Sussex? Czy kiedykolwiek zobaczymy coś przypominającego nieco uśmiech Harry’ego?

Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia, które jest częścią obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II.  Zdjęcie / AP
Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w Narodowym Nabożeństwie Dziękczynienia, które jest częścią obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Zdjęcie / AP

A ile kosztuje kaszmir, który Megan może nosić?

Ważniejsze pytanie brzmi, czy Sussexes osiągną coś podczas tej podróży poza ustaleniem, jak dokładnie wygląda plecy Jamesa, głowa wicehrabiego Severn? To jest nadzieja na ich rachunek za prywatny odrzutowiec.

Daniela Elser jest ekspertem ds. nieruchomości i pisarką z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top