Królowa Elżbieta po raz pierwszy pojawia się publicznie po pobycie w szpitalu

Królowa Elżbieta po raz pierwszy pojawia się publicznie po pobycie w szpitalu

Brytyjska królowa Elżbieta weźmie udział w nabożeństwie z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day) w Memorial w Londynie w niedzielę (czasu lokalnego), co jest jej pierwszym osobistym zaangażowaniem od czasu jej pobytu. Zaleca się odpoczynek po nocy w szpitalu W zeszłym miesiącu.

Królowa Elżbieta II.
Zdjęcie: Francja Agencja prasowa

Najstarszy i najdłużej panujący na świecie król udał się do szpitala na „wstępne śledztwo” w sprawie nieokreślonej choroby i od tego czasu był nieobecny w wydarzeniach Jak COP26 I święto upamiętniające poległych z wojny narodu w sobotni wieczór.

Podczas gdy zdjęcia dygnitarzy witających królową zostały zrobione online, pałac powiedział, że 95-latek był zdeterminowany, aby pojawić się osobiście na pomniku, ponieważ członkowie rodziny królewskiej dołączą do wyższych rangą członków rządu, wojska i weteranów, aby upamiętnić tych, którzy zostało zgubione. ich życie w konflikcie.

Spektakl królowej na dorocznym wydarzeniu, które odbyło się w niedzielę najbliższą 11 listopada, aby przywołać zakończenie I wojny światowej, przedstawia jeden z najważniejszych obrazów jej 69-letnich rządów: pochyloną głowę, ubraną na czarno i pokazującą czerwone maki.

W niedzielę obejrzy nabożeństwo z balkonu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w centrum Londynu, gdy jej syn i książę koronny Karol złoży wieniec w jej imieniu.

Królowa Elżbieta z 15 innych królestw, w tym Australii, Kanady i Nowej Zelandii, pojawi się na imprezie po raz pierwszy od śmierci jej męża, księcia Filipa na początku tego roku.

Reuters

READ  Pracownicy Tauranga CBD nie mają dokąd pójść ze względu na miejskie plany ograniczenia miejsc parkingowych

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *