Krykiet: Bangladesz dominuje w drugim dniu testu 1 przeciwko Black Caps

Neil Wagner miał dwie bramki, ale miał też mnóstwo okazji do żebrania. Obraz/Getty Obrazy

Ufające umysły drużyny krykieta z Bangladeszu miały skromne postanowienia na nowy rok.

Główny trener Russell Domingo chciał, aby jego drużyna dobrze poradziła sobie z Black Caps. Trener szybkich kręgli, Ottis Gibson, chciał, aby jego kręglarze uderzyli piłkę z przodu i znaleźli trochę zamachu. Kapitan Mominul Haque chciał, aby grupa pozostała pozytywna.

Jak na razie dobrze.

Bangladesz zdominował drugi dzień pierwszego testu przeciwko Nowej Zelandii, osiągając 175-2 w pniakach po wyrzuceniu gospodarzy na 328 w Mount Maunganui’s Bay Oval.

Zwycięska pozycja nie jest – historia oferuje wiele przykładów meloników Black Cabs toczących się tanio przez strony, gdy przebiją się do niższych rankingów – ale dla odwiedzających nawet na silnej pozycji jest rzadkością w tych okolicznościach.

Bangladesz nigdy nie zbliżył się do wygrania – lub zremisowania – testu w Nowej Zelandii i chociaż istnieje dziwnie duże partnerstwo, zwykle pojawia się ono, gdy długo pozostajesz w tyle w konkursie.

Ich najlepsza walka miała miejsce w 2017 roku, zdobywając 595-8 w pierwszych rundach w Wellington, a w Christchurch ich deficyt w pierwszej rundzie wyniósł zaledwie 65. Być może ich ostateczne porażki – o siedem i dziewięć bramek – są wskazówką tego, co ma nadejść.

A może ten aspekt jest inny. Czy to młodszy zespół, z nietoperzami nietkniętymi przez poprzednie porażki Kiwi. Dwóch z nich — Mahmoud Al-Hassan Joy (70 lat nie wyszedł) i Najmoul Hussain Shantou (64 l.) — stworzyło imponujące stulecie partnerstwa, w ramach którego goście śledzą 153 razy, a na trzeci dzień pozostało osiem bramek.

Jedynym graczem Kiwi, który zasmakował sukcesu, był Neil Wagner, który popisał się typowo agresywnym i ekonomicznym popisem, kończąc 2-27, ale reszta ataku Black Caps nie trafiła.

READ  NRL 2021, South Sydney Rabbitohs, Parramatta Eels, Dane Gagai i Alex Johnston strzelają hat-tricka w wielkim zwycięstwie

Tim Southey pokonał rakietę i narysował trochę przewagi, ale Kyle Jamieson nie mógł znaleźć linii i długości, na których opierała się jego poprzednia dominacja w domowych testach, a najbardziej pamiętnym momentem zaklęcia Trenta Bolta było zobaczenie piłki zmierzającej w kierunku poślizgu. i odbija. W stałym kasku, który znajduje się za bramką na pięć przejazdów karnych.

Od uczciwości po krawców, furtka nie była zbyt pomocna, ale to nie powstrzymało Bangladeszu rano, kiedy Blackcaps również nie strzelały kijem.

Mehdi Hasan Miraz oczyścił ogon dzięki kilku nierozważnym strzałom.  Obraz/Getty Obrazy
Mehdi Hasan Miraz oczyścił ogon dzięki kilku nierozważnym strzałom. Obraz/Getty Obrazy

Z 258 do 5 Czarne Kapelusze spadły z powrotem do pełnego 328. Pierwsze domowe rundy międzynarodowe Rachina Ravindry nie były pamiętne, ponieważ tracił trzecie miejsce na cztery, podczas gdy Jamieson i South pochopnie tracili na sześć. Henry Nichols był jedynym oporem, trafiając 75, ale brak pomocy w ustawieniu obrońców oznaczał, że musiał również stać się agresywny i był ostatnim graczem, gdy Black Caps spadły najniżej w pierwszej rundzie przeciwko Bangladeszowi u siebie.

Niezależnie od wymaganych dowodów, że wina leży po uderzeniach Czarnych Czapek, przyszło to ze względną łatwością, z jaką przeszedł przez górną furtkę Bangladeszu.

Shadman dodał Islam i Joy 43, przeżył 19 razy, dopóki Wagner nie przedarł się przez pierwszą piłkę po drinkach, prowadząc Shadmana do przodu i wykonując niski strzał.

Neil Wagner zrobił mały chwyt, aby usunąć Shadman Islam.  zdjęcie/fotosport
Neil Wagner zrobił mały chwyt, aby usunąć Shadman Islam. zdjęcie/fotosport

Joey i Shantou połączyli się, by otrzymać 104, chociaż obaj mieli trochę szczęścia. Shantou wyprzedził swoją trzecią piłkę Wagnera, ale nie zdołał się poślizgnąć, a bramkarz Tom Blundell trzymał się mocno, gdy skok wpadł do przejęcia.

Wagner musiał obwiniać się za to, że dał Joy przerwę w wieku 20 lat, i mówił sam za siebie z przeglądu odrzuconego odwołania lbw, które zatrzymałoby się, gdyby poszedł na górę. Z Joy na 42, Blundell nie mógł przechytrzyć Wagnera w środku, podczas gdy w tym samym wyniku Joy wyprzedził pustą trzecią poślizg, zgadłeś, Wagner.

READ  Mężczyźni Wellington Phoenix ponieśli największą porażkę z trenerem Ufuka Talaya

Southee brał udział w akcji, kiedy Joy, w wieku 61 lat, pociął piłkę Nichollsowi w rowkach, który nie mógł złapać palców u stóp w trudnej małej szansie, podczas gdy otwarcie zapewniło również komediową ulgę, gdy wpadł do Ravindry i do proces się kończy bez nietoperza, powtarzać, bez nietoperza, Rzuca swoją maszyną w głowę Blundella.

Kiedy wyglądało na to, że Bangladesz może dotrzeć do kłód za tylko jedną stratę, Wagner wystrzelił gradem krótkich piłek, a następnie uderzeniem z zewnątrz, które Shantou uderzył w Willa Younga w wąwozie.

Mominul dołączył do Joy, aby zobaczyć, jak goście przybywają do pni drzew, a imię Joy okazało się odpowiednie, gdy para wyszła z parku z uśmiechami na całym ciele.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top