Krzyżowcy udają się na Wesołych Świąt | Wiadomości, sport, praca

Krzyżowcy udają się na Wesołych Świąt |  Wiadomości, sport, praca

STRZELANIE – Ellen Rudy z Catholic Central wciąga farbę, aby spróbować strzelić z Mali Foulkes z Weir High, która broni się podczas czwartkowego meczu w Mickey Barber Gymnasium. Andrzej Grimm

STEUBENVILLE — Zanim w czwartkowy wieczór gościł małą, hałaśliwą drużynę Weir High, Jess Lohmann powiedział Crusaders, że rozpoczęcie weekendu z wygraną byłoby bardziej zabawne niż alternatywa.

Jej zespół słuchał, jak Catholic Central wykorzystał dużą drugą kwartę, by się wycofać i nigdy nie oglądał się za siebie w drodze do zwycięstwa 57:43 nad Red Raiders w Mickey Barber Gymnasium, aby przejść do przerwy świątecznej z wynikiem 500 punktów na 4: 3.

„Fajniej jest rozpocząć przerwę po wygranej, o tym rozmawialiśmy z dziewczynami przed meczem” — powiedział Luhmann. „W poniedziałek mieliśmy trudny mecz (przegrana z Monroe Central) i powiedzieliśmy im, żeby wrócili silni i świętowali wakacje zwycięstwem.

„Po poniedziałkowym meczu wiedzieli, co muszą zrobić. Wciąż jest kilka rzeczy, nad którymi musimy popracować i doskonalić, ale we wszystkim myślałem, że graliśmy dobrze i graliśmy dobrą drużynową piłkę nożną. „

Po zbudowaniu niewielkiej przewagi 9:8 pod koniec pierwszej kwarty, Crusaders strzelili 23 gole w drugiej kwarcie i podwyższyli prowadzenie do 32:18 do przerwy.

Podczas wielkiego wybuchu drugiej kwarty Teresa Kerker – która prowadziła wszystkich zawodniczek z 25 punktami – zdobyła trzy trójki w meczu i zdobyła 11 punktów w kadrze, a Eileen Roddy zdobyła sześć ze swoich 13 punktów w kwarcie.

The Red Raiders (1-4), którzy z powodu choroby stracili zawodników, w tym startera, ze swojego składu młodzieżowego, nadal grali agresywnie, co było pozytywnym znakiem dla weterana trenera Ricka Steada.

„Daję dziewczynom dużo uznania, straciliśmy kilka dziewcząt i był to prawdopodobnie nasz najlepszy mecz pod względem poruszania się piłką i tworzenia kilku strzałów, po prostu musimy wykonać lepszą robotę w ich wykonywaniu” — powiedział Stead. „Stworzyliśmy kilka szwów; sprawiliśmy, że niektóre rzeczy się wydarzyły. Przez większą część meczu graliśmy z piątką dzieciaków. Mieliśmy małą dziewczynkę, która dała nam pół ćwiartki, gdy mieliśmy poważne problemy, a potem miała dość dyscypliny, by nie wejść poważne kłopoty przez resztę gry.Myślałem, że zrobiliśmy świetną robotę.

READ  Piłka nożna: Paris Saint-Germain zagra w Realu Madryt po żałosnej porażce w Lidze Mistrzów

„Jestem z nich dumna. Za rozegranie całego meczu z pięcioma dziewczynami, zrobiły kawał dobrej roboty i nie poddały się. Grały do ​​końca. Mówią, że przeciwności losu pokazują charakter. Myślę, że te dziewczyny pokazały, że mają dużo charakteru”.

Ware zmniejszył 20-punktową przewagę rozgrywającego do 12 w trzeciej kwarcie, ale Rudy odpowiedział siedmioma punktami z rzędu, zwiększając prowadzenie do 19, a Crusaders prowadzili 44-27 na koniec trzech.

„Central wykonał robotę przy niskim ogniu” Dodał Stead. „Kiedy drużyna ma dobrą nocną strzelaninę, wydaje się, że zawsze dzieje się to przeciwko nam. Nasze dzieci upadły, zamknęły się, zakryły twarze rękami… Myślałem, że dobrze się broniliśmy, a Central strzelał. „

„Musimy po prostu stawać się lepsi. Możemy budować na czymś takim. To trudne, to strata, ale musimy budować na rzeczach, które zrobiliśmy dobrze w następnej grze. „

Ponownie, w czwartej, Weir High ponownie zaatakowało, z parą trójek Rayny Hoover, która prowadziła Czerwonych Jeźdźców z 13 punktami, zmniejszając deficyt do 14 w połowie ostatniej kwarty, ale ponownie Crusaders odpowiedzieli, zanim zdobyli jeden. liczby.

Weir ponownie zmniejszył deficyt do 14, ale duży wynik Kerkera w ostatnich dwóch minutach powstrzymał wszelkie rozwijające się tempo, uniemożliwiając mu zbliżenie się, a Crusaders wygrali pod tym względem.

„Wiedzieliśmy, że przyjdą, ale nie pójdą”. — powiedział Luhmann. „Rick wykonuje dobrą robotę ze swoimi dziewczynami, gdy są młodsze, a trudno jest, gdy nie masz punktu wyjścia, ale walczyły. Powiedzieliśmy dziewczynom w pierwszej połowie, że nie potrzebujemy żadnego rozczarowania w drugiej połowa.

„Mieliśmy kilka czkawek w drugiej połowie, ale zebrali się razem i zdołali odpowiedzieć. Kiedy Weir zdobył kilka bramek, mogliśmy pójść w drugą stronę, aby zdobyć kilka bramek również po drugiej stronie.”

Olivia Baker również zdobyła dwucyfrowy wynik dla Weir High z 11 punktami. Ana Array strzeliła także 13 bramek dla Crusaders.

READ  Polscy nadawcy będą transmitować Igrzyska Europejskie 2023 – sekcja angielska

Następny

Weir High: Wyjazd do 29 grudnia do Oak Glen.

Catholic Central: Zmierzą się również z rywalem po drugiej stronie przerwy, aw środę zmierzą się z Big Red w corocznym Watt/Nese Classic.

Centrala Katolicka 57, Magazyn 43

Wysoka Tama 8-10-9-16-43

Katolicki Centralny 9-23-12-15 – 57

WYSOKI WEIR (1-4): Baker 4 3-4 11; Kaufmana 4 0-0 8; rzęsa 2 3-4 7; Hans 0 0-0 0; FALEKS 2 0-0 4; Hoover 5 0-1 13. Sumy: 17, 6-9; 43.

Centrum Katolickie (4-3): M. Rohde 0 0-0 0; Maragos 1 0-0 2; rumiany 5 3-4 13; Geepas 1 0-0 2; Kerker 10 0-2 25; OCRMA 1 0-0 2; Marcino 0 0-0 0; Arai 6 1-2 13. Sumy: 24, 4-10; 57.

Cele za 3 punkty: Weir High 3 (Hoover 3); Katolicka Centralna 5 (Kirker 5).