Książę George „bardzo cierpi” pod nieobecność księcia Harry’ego: „Głupi wujek!”

Książę George „bardzo cierpi” pod nieobecność księcia Harry’ego: „Głupi wujek!”

Książę George podobno „walczy” o zaakceptowanie odejścia księcia Harry’ego z rodziny królewskiej.

Narratorka listy Christine Marie Liwad dokonała tego objawienia.

według podawaćTwierdziła: „Nie ma nic bardziej zabawnego niż bycie ciocią lub wujkiem. Zdecydowanie wydaje się, że książę Harry przyjął rolę zabawnego wujka”.

Wewnętrzne źródło powiedziało Daily Mail, że Kate i Harry są naprawdę przywiązani do jego „wolnego i łatwego” ducha. A jego postawa przydała się podczas zabawy z jej dziećmi. udostępniane źródło,[Kate] Uwielbia sposób, w jaki Harry bawi się ze swoimi dziećmi.

– Jest z nimi dobry, czarujący duży dzieciak i głupi wujek. Ale, jak możesz sobie wyobrazić, sprawy potoczyły się dość szybko. Biorąc pod uwagę spór między Harrym a Williamem, rola Harry’ego jako wujka została naruszona.

„Według książki „In Search of Freedom” z 2020 r. relacje Harry’ego z Georgem i Charlotte zostały naruszone w wyniku sporu między dwoma braćmi.

Przed zakończeniem dodała: „Autorzy twierdzili również, że Kate była »niezwykle lojalna« wobec Williama. Nawet podczas sporu z Harrym niewiele zrobiła, aby uspokoić sytuację”.

READ  Książę Harry podkreśla związek dziadka i babci królowej Elżbiety i księcia Filipa

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top