Książę Harry i Meghan Markle udają się do Kanady ze specjalną misją

Książę Harry i Meghan Markle udają się do Kanady ze specjalną misją

Meghan Markle i książę Harry, którzy nie udali się do Wielkiej Brytanii ze względu na obawy zdrowotne króla Karola i księżnej Kate, wybierają się w tym miesiącu do Kanady na prywatną uroczystość.

Para mieszkająca w Kalifornii zdecydowała się spędzić razem Walentynki za granicą, ponieważ udają się do Kanady na trzydniową wizytę (od 14 do 16 lutego), aby wziąć udział w obchodach One Year to Go podczas Invictus Games Vancouver Whistler 2025, wynika z nowy raport.

Podczas pobytu w kraju książę i księżna Sussex spędzą czas z członkami zimowych obozów przygotowawczych z krajów uczestniczących, w tym z menadżerami drużyn, trenerami i zawodnikami, aby doświadczyć adaptacyjnych sportów zimowych przed przyszłorocznymi igrzyskami.

Oczekuje się, że para poświęci trochę czasu po zaręczynach, aby odnowić przyrzeczenie wzmocnienia swojego związku w Walentynki, ponieważ Kanada jest miejscem wyjątkowym dla Harry'ego i Meghan. Zadebiutowali nawet jako para na Igrzyskach Invictus 2017 w Toronto, gdzie Meghan mieszkała podczas kręcenia zdjęć. garnitur.

Książę Harry powiedział wcześniej: „Zawsze chciałem dzielić te wspaniałe chwile z kimś wyjątkowym, a posiadanie Meg u mojego boku znaczy wszystko”. ludzie.

Harry, najmłodszy syn króla Karola III, ustanowił w 2014 roku Międzynarodowe Mistrzostwa Sportów Adaptacyjnych dla rannych, kontuzjowanych i chorych żołnierzy oraz weteranów.

Po turniejach, które odbyły się w Londynie (2014), Orlando (2016), Toronto (2017), Sydney (2018), Hadze (gdy pandemia wymusiła przełożenie imprezy na 2022) i Düsseldorfie (2023), zawody odbędą się odbędą się w Kanadzie w 2025 r. Będzie to pierwszy powrót Invictus Games do byłego kraju gospodarza.

Przyjaciel Harry'ego i Meghan, fotograf, Misan Harriman, udostępnił także dwa nowe zdjęcia pary z Igrzysk Invictus Games 2023 w Niemczech.

W styczniu Harry i Meghan udali się na Jamajkę, a teraz udają się do Kanady, najwyraźniej wysyłając jasny sygnał choremu królowi i księżnej Kate, że nie mają wystarczająco dużo czasu do stracenia.

READ  „Nie radzi sobie dobrze”: Kobieta z centrum demaskacji FBoy Island twierdzi, że TVNZ nie traktuje sytuacji wystarczająco poważnie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *