Książę Harry i Meghan pomijają konkurs Platynowego Jubileuszu

Książę i księżna Sussex nie uczestniczyli w Festiwalu Platynowego Jubileuszu w niedzielę (czasu lokalnego).

Para królewska niedawno przyjechała do Wielkiej Brytanii ze swojego domu w Stanach Zjednoczonych na obchody platynowego jubileuszu królowej, ale przegapili gwiazdorskie widowisko Queen of London.

Wiadomość została potwierdzona przed tym wspaniałym wydarzeniem, kiedy opublikowano listę oczekiwanych członków rodziny królewskiej, a ich nazwiska zaginęły.

Jednak inni wybitni członkowie rodziny królewskiej byli obecni, aby cieszyć się uroczystościami, w tym książę Walii, księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge.

Królowa pojawiła się również z balkonu Pałacu Buckingham, gdzie była widziana uśmiechnięta i machająca do tłumu.

Do 96-letniego monarchy dołączyli na balkonie książę Karol i Camilla, książę i księżna Cambridge oraz ich troje dzieci: ośmioletni książę Jerzy, siedmioletnia księżniczka Charlotte i czteroletni książę Ludwik.

Królowa – która pojawiła się stosunkowo krótko przed tłumami – nie mogła pojawić się na imprezach w piątek i sobotę po tym, jak w ostatnich miesiącach zmagała się z problemami z poruszaniem się.

Tymczasem książę i księżna Sussex byli nieobecni na platynowej imprezie w Pałacu w sobotę.

Od lewej: królowa, książę Jerzy, książę William, księżniczka Charlotte, książę Louis i Kate, księżna Cambridge w ostatni dzień obchodów Platynowego Jubileuszu.

Ponad 30 członków rodziny królewskiej wzięło udział w wysadzanym gwiazdami balu, aby uczcić platynowy jubileusz królowej, ale zamiast tego książę i księżna spędzili dzień, świętując „prywatnie” urodziny swojej córki Lillipet I w Windsorze.

Książę i księżna – którzy również mają razem Archiego – po raz pierwszy od dwóch lat wystąpili publicznie w Wielkiej Brytanii w piątek, kiedy uczestniczyli w nabożeństwie z podziękowaniami za panowanie królowej w katedrze św. Pawła.

READ  Linda Evangelista twierdzi, że postępowanie pozostawiło ją „brutalnie oszpeconą”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top