Książę Harry, Meghan „uprowadziła” samochód, aby uniknąć rodziny królewskiej trzeciej klasy: szczegóły

Według królewskiej komentatorki Lady Colina Campbell, książę Harry i Meghan Markle porwali samochód podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, próbując uniknąć dzielenia autobusu z arystokratami trzeciej kategorii.

W niedawnej rozmowie z PL . aktualnościDan Wootton, Campbell twierdzi, że chociaż książę i księżna Sussex rzadko są widywani publicznie podczas ich wizyty w Wielkiej Brytanii z okazji jubileuszu królowej, wiele się wydarzyło za kulisami.

Campbell, który w pewnym momencie pracował jako biograf dla matki Harry’ego, księżnej Diany, powiedział Woottonowi, że Harry i Meghan mieli jechać autobusem z katedry św. Pawła na Święto Dziękczynienia królowej z innymi członkami rodziny królewskiej, ale ostatecznie przyjechali osobno.

– Powiem ci też, że porwali ten samochód – powiedział Campbell.

Dodała: „Czy zdajesz sobie sprawę, że nie powinni być w tym samochodzie? Mieli być w autobusie ze wszystkimi członkami rodziny królewskiej trzeciej klasy”.

Campbell dalej twierdził, że książę Harry i Meghan spóźnili się około 15 minut z tego samego powodu, wyjaśniając: „Najmniej ważne jest, kto pójdzie pierwszy, a najważniejszy będzie ostatni przy wejściu do budynku i odwrotnie”.

Książę Harry i Meghan Markle zdali sobie sprawę, że wkrótce dołączą do niezbyt znanej podróży rodziny królewskiej. Dlatego zdecydowali się spóźnić i tęsknić za czasem”.

READ  Czy to ciasto? Najnowszy konkurs piekarniczy Netflixa ujawnia „dawanie”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top