Książę Harry opowiada o swoich obawach związanych z powrotem do Wielkiej Brytanii na pogrzeb księcia Filipa – „Bałam się” | 1 aktualności

Dla księcia Harry’ego powrót do Londynu, aby wziąć udział w pogrzebie księcia Filipa w zeszłym miesiącu, po raz kolejny oznacza spotkanie z miejscem, w którym czuł się uwięziony i ścigany przez kamery. Będzie to sprawdzian jego zdolności radzenia sobie z rosnącym niepokojem.

Harry powiedział: „Martwiłem się o to, bałem się”.

Był w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami, wykorzystując umiejętności radzenia sobie, których nauczył się podczas terapii.

„To z pewnością znacznie ułatwiło sprawę, ale serce wciąż bije” – powiedział Harry, książę Sussex, wnuk królowej Elżbiety II i jej nieżyjący już mąż Filip.

Książę Harry ujawnia cykl „bólu i cierpienia” królewskiego wychowania

W „The Me You Can’t See”, który ukazał się dzisiaj w serwisie Apple Live Streaming, Harry ujawnił, że zobaczył terapeutę po raz pierwszy od prawie czterech lat, przy zachętach ze strony swojej ówczesnej dziewczyny Meghan. Kłócili się i zdałem sobie sprawę, że jego gniew wydawał się nie na miejscu.

Rozmawiał z The Associated Press podczas niedawnego wspólnego wywiadu z Oprah Winfrey, aby promować serię poświęconą zdrowiu psychicznemu, którą współtworzyli i produkowali dla Apple TV +.

Seria jest kolejnym rozdziałem bezprecedensowej otwartości, jaką Harry wniósł do swojego życia i relacji z rodziną królewską, odkąd odszedł od swoich obowiązków i przeniósł się z żoną do Kalifornii. W marcu on i Megan udzielili chwytliwego wywiadu z Winfrey, który wywołał rzadką reakcję publiczną w pałacu.

Książę Harry porównuje królewskie wychowanie do Trumana lub życia w zoo

Samodzielna praca Harry’ego może być stosunkowo nowa, ale on i jego starszy brat William, książę Cambridge, od dawna bronili wagi zdrowia psychicznego. W 2016 roku Harry, William i żona Katherine, księżna Cambridge, uruchomili Heads Together, inicjatywę mającą na celu zabranie głosu i nie wstydź się prosić o pomoc, gdy w grę wchodzi zdrowie psychiczne.

READ  „Ukochany” Benedict Cumberbatch z rodziną w Nowej Zelandii

Ich praca zespołowa doprowadziła do interakcji z ludźmi z całego świata, z różnych środowisk i zdali sobie sprawę, że istnieje wspólny mianownik. Harry powiedział: „Dzielenie się swoją historią, aby móc uratować życie lub pomóc innym, jest kluczowe”.

Książę Harry nie chce, aby dzieci cierpiały z powodu tego samego „bólu i cierpienia” co on

Harry praktykuje to, co głosi i ujawnia swoje zmagania z szokiem i żalem. W „Nie widzę tego” opisuje uczucie bezradności, gdy młody chłopak jechał samochodem ze swoją matką, księżną Dianą, która płakała otoczona przez paparazzi, gdy zmagała się z prowadzeniem samochodu.

Wiele lat później Diana zostaje zabita w Paryżu po tym, jak samochód, w którym ona i jej chłopak Dodi Fayed rozbili się podczas pościgu z dużą prędkością, aby uciec przed kamerami. Harry miał 12 lat i stłumił swoje uczucia, aby zmierzyć się z tłumem żałoby zgromadzonym przed Pałacem Kensington.
Aparaty potoczyły się i oderwały, kiedy przechodził obok jej trumny na pogrzeb Diany, wraz z Williamem, księciem Karolem, Filipem i bratem Diany, Charlesem Spencerem.

Odkrycia Harry’ego zbiegają się z oficjalnym zapewnieniem królowej Elżbiety sprzed kilku miesięcy, że on i Meghan nie wrócą na wysokie stanowiska królewskie w rodzinie po rocznym okresie próbnym.

Para mieszka teraz około 90 minut na północ od Los Angeles, na prywatnym terenie w pobliżu Santa Barbara o nazwie Montecito. Uważają Winfrey, Katy Perry i Orlando Bloom za swoich sąsiadów. Paparazzi wciąż się czają, ale jest mniej intensywny niż w Los Angeles.

Ten otwarty nowy książę, który podziela swoje uczucia, jest przeciwieństwem mantr „Nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj”, „zachowaj spokój i nie przerywaj”, które są częścią typowego brytyjskiego stylu.

Brytyjskie tabloidy spędziły cały dzień na opracowywaniu jego wypowiedzi. Królewscy komentatorzy skrytykowali również rozbieżność między poszukiwaniem życia prywatnego, przeprowadzaniem wywiadów a ujawnianiem konfliktu rodzinnego.

READ  Kanye West został wyrzucony z siedziby Skechers w Kalifornii

Harry wydaje się ostrożny w wyborze tego, o czym chce rozmawiać, i ani on, ani Meghan nie wydają się być zainteresowani dzieleniem się każdym swoim ruchem ze światem. Nie zarządzają kontem w mediach społecznościowych.

Mówi, że nie odstrasza go przeciwnicy, ponieważ uczciwość w jego zmaganiach przynosi więcej korzyści. „Uważam to za odpowiedzialność”. Powiedział: „Nie jest mi trudno się otworzyć. Znając skutki i pozytywne reakcje wielu osób, które również cierpią, myślę, że to odpowiedzialność ”.

Winfrey już pracowała z Apple nad serią poświęconą zdrowiu psychicznemu, kiedy rozmowa z Harrym podniosła pomysł połączenia sił.

„Rozmawialiśmy i zapytałem go:„ Jakie są dwa najważniejsze problemy, które Twoim zdaniem stoją przed dzisiejszym światem? Natychmiast powiedział: „Zmiany klimatyczne i zdrowie psychiczne”. Wspomniałem o projekcie, a Winfrey później przypomniała mu się, mówiąc: „Och, tak przy okazji, jeśli potrzebujesz pomocy… zadzwoń do mnie”. Poszedłem więc, odwróciłem się i powiedziałem , „Jaki jest Twój numer?”

Harry powiedział, że obecne partnerstwo Winfrey z Apple stworzyło rzadką okazję, aby dotrzeć do ogromnej liczby osób, które używają sprzętu firmy.

„Gdyby to było w miliardach kieszeni na miliardach ekranów, może naprawdę moglibyśmy rozpocząć globalną rozmowę na ten temat” – powiedział.
Winfrey wspomina niektóre z jej traum z dzieciństwa w „The Me You Can’t See”. Oprócz opowieści i historii Harry’ego, seria zawiera również relacje zarówno zwykłych ludzi, jak i celebrytów, w tym Lady Gagi i Glenna Close, którzy otwarcie mówią o swoich doświadczeniach z chorobą psychiczną.

Winfrey powiedziała, że ​​Harry naciskał na przedstawienie globalnej perspektywy. I opowiadał o nim, mówiąc: „To powinna być rzecz uniwersalna, a nie tylko amerykańska”, dodając: „Myślę, że zrobiliśmy to naprawdę dobrze”.

Harry żartuje, że „powoli nadrabia zaległości” przez dziesięciolecia wewnętrznej pracy Winfrey i zachęca innych do zrobienia tego samego w „The Oprah Winfrey Show” lub w wywiadach „Super Soul Sunday” w OWN. Nawet Winfrey powiedziała, że ​​musi się wiele nauczyć.

READ  Prawdziwa historia najnowszego serialu Netflix, o którym wszyscy mówią, Last Stop Larrimah

Winfrey powiedziała: „Osobiście spotkałam się z jedną z dziewcząt z mojej szkoły (The Oprah Winfrey Driving Academy for Girls w RPA), która miała schizofrenię. Dopiero po wysłuchaniu lekarza, który powiedział, że to diagnoza. To nie jest twoje życie, nie kto jesteście ”. Miałem wielkie przebudzenie w związku z tym tematem. … „To nie ty. Jesteś osobą ze schizofrenią. To jest silne”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *