Książę Harry ujawnia, że ​​nie wiedział, że książę Filip nie żyje, dopóki policja nie obudziła go w 1 News

Książę Harry nie dowiedział się, że książę Edynburga nie żyje, dopóki policja nie przybyła do jego domu, aby mu o tym powiedzieć, zgodnie z TMZ.

Książę Harry, książę Sussex (zdjęcie pliku). Źródło: Associated Press


Książę Sussex został podobno powiadomiony o śmierci swojego dziadka dopiero wtedy, gdy policja odwiedziła dom w Los Angeles, który dzieli z żoną, księżną Sussex – po tym, jak 36-letni król zasnął przez wezwania we wczesnych godzinach porannych .

Według TMZ, policja została wezwana po tym, jak Harry nie odpowiedział na telefony od urzędników ambasady USA o 3 nad ranem, które miały mu powiedzieć, że książę Filip niestety zmarł.

Ale po kilku próbach nawiązania kontaktu bez odpowiedzi, przedstawiciel ambasady zadzwonił do departamentu burmistrza w Santa Barbara z prośbą o wysłanie funkcjonariusza do domu Harry’ego w zamożnej dzielnicy Montecito.

Twoja lista odtwarzania zostanie przesłana po tej reklamie

Kilka minut później pozdrowił swojego dziadka od swojego brata, księcia Williama. Źródło: Śniadanie


Książę Filip w wieku 99 lat zmarł rankiem 9 kwietnia.

Po wycofaniu się z pełnoetatowych członków rodziny królewskiej, Harry i Meghan oraz ich dwuletni syn Archie przeprowadzili się do Vancouver w Kanadzie, a następnie w lipcu 2020 roku przeprowadzili się do Kalifornii.

Rzecznik pary powiedział wówczas: „Książę i księżna Sussex wprowadzili się do swojego domu rodzinnego w lipcu tego roku. Od czasu przybycia osiedlili się w cichym zaciszu swojej społeczności”.

Dom pary w Wielkiej Brytanii, Frogmore Cottage – który został im podarowany jako prezent ślubny od królowej – jest teraz zajęty przez kuzynkę Harry’ego, księżniczkę Eugenię, jej męża, Jacka Brooksbanka i ich małego syna Augusta.

Eugenie jest córką księcia Yorku i byłej żony Sarah Ferguson.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top