Książę Karol może zablokować księcia Williama, 620-milionowy pałac Kensington Kate Middleton

Eksperci obawiają się, że książę Karol może w końcu zdecydować się na opuszczenie całego domu księcia Williama i Kate Middleton po tym, jak zostanie królem.

Historyk Christopher Warwick wysunął to twierdzenie Ekspresowa Wielka Brytania Cytowano go, jak powiedział: „Szepty, że dni Pałacu Kensington jako oficjalnej rezydencji są policzone jako wskazówka, jak wiele zmian zobaczymy, gdy Karol zostanie królem”.

„Rozsądnie byłoby wynająć go i zatrzymać, gdyby musiał pomieścić któregoś z członków rodziny królewskiej”.

Wiadomość pojawia się wkrótce po tym, jak w mediach głównego nurtu pojawiły się plany księcia Karola dotyczące „szczuplejszej monarchii”.

Jak skomentowała ogłoszoną decyzję redaktor Telegraph Associate Camila Tomini, cytowano jej wypowiedź: „Istnieje poczucie, że chce rozwodnionej monarchii, aby upewnić się, że wszyscy odrobią pracę domową i że nie ma tak zwanego biegać’.”

„Myślę, że to jest próba Charlesa, by zasadniczo wyglądać, jakby odziedziczył zwyczaj oszczędnej matki – wyłączania świateł i bycia zielonym – i ogólnie dobrego stosunku jakości do ceny”.

„Z jednej strony, byłoby prawdopodobnie dobrym pomysłem, gdy w Trooping the Color zdarza się, że nie widzimy tak szerokiej gamy królewskich na balkonie Pałacu Buckingham, ponieważ nasuwa się pytanie: kim są ci wszyscy ludzie i kim oni są czyn?”

READ  Przezabawne wyznanie Adele Setha Rogena: W jej ekskluzywnym programie w Los Angeles było głośno iw pierwszym rzędzie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top