Książę Karol ostrzegł przed powrotem Meghan Markle, mówiąc Brytyjczykom, że „nigdy jej nie wybaczą”

Książę Karol może zostać podzielony między rodzinę i obowiązki po śmierci królowej.

Gospodarze z USA, Christina Garibaldi i Kristen Ross, powiedzieli księciu Walii, że może czuć się odpowiedzialny za powitanie Harry’ego z powrotem w jego królewskich obowiązkach, gdy zostanie królem. Ale Brytyjczycy nie chcieli, aby para wróciła z Sussex, zauważyli gospodarze.

Pani Garibaldi mówiła o tym, jak Mark Froe, królewski obserwator programu, powiedział, że „bez względu na to, czy księciu Karolowi się to podoba, czy nie, będzie musiał słuchać ludzi.

„Nie widzę ludzi wybaczających Harry’emu i Meghan w najbliższym czasie, dlatego nie widzę, żeby Charles pozwalał im na bycie arystokratami w niepełnym wymiarze godzin.

„Myślę, że w najlepszym razie było to myślenie życzeniowe”.

„Musimy poczekać i zobaczyć” – dodał Garibaldi.

„Harry i Charles nie wydają się mieć najlepszych relacji od początku, więc nie wiem, czy którakolwiek ze stron naprawdę tego chce”.

Goszcząc Garibaldiego, pani Ross powiedziała: „To naprawdę interesujące, wiesz, rodzina królewska, o ile rozmawiamy na arenie międzynarodowej. [about the royals] Szczególnie w Ameryce naprawdę służą Brytyjczykom.

„Nie sądzę, aby Brytyjczycy bardzo lubili Harry’ego i Meghan po tym wszystkim, co się wydarzyło, więc myślę, że Brytyjczycy mogą nie czuć się najlepszym przedstawicielem swojego kraju”.

READ  Oscar 2022: Will Smith zdobywa nagrodę dla najlepszego aktora po zaatakowaniu Chrisa Rocka za żarty o swojej żonie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top