Książę William i książę Harry spotkają się na ceremonii rozdania nagród Księżnej Diany?

Książę William i książę Harry spotkają się na ceremonii rozdania nagród Księżnej Diany?

Książę Harry i książę William wzięli udział w ceremonii rozdania nagród Princess Diana Legacy Awards

Synowie księżnej Diany, książę William i książę Harry, być może wezmą udział w ceremonii rozdania nagród Legacy Awards ufundowanych przez ich zmarłą matkę, ale nie przewiduje się ponownego spotkania.

William (41 l.) pojawił się fizycznie na ceremonii w Londynie, wyglądając olśniewająco w smokingu, i wręczył wyróżnionym nagrody.

Książę Walii poświęcił przemówienie Dianie, która zginęła w wypadku samochodowym w 1997 r. Sfotografowano go także, jak rozmawiał z niektórymi laureatami przed wręczeniem nagród na scenie.

Z drugiej strony książę Harry, jak zwykle, nie będzie fizycznie obecny na ceremonii wręczenia nagród Tygodnik „Nas”.. Oczekuje się, że książę Sussex pojawi się wirtualnie z Kalifornii za pośrednictwem wiadomości wideo.

Nagrody Diany są jedyną organizacją charytatywną związaną z Dianą. Organizacja co roku honoruje 20 zdobywców nagrody Legacy Award.

Zarówno William, jak i Harry w przeszłości często pojawiali się na ceremonii osobiście lub wirtualnie.

„Łączy ich odwaga, współczucie i niestrudzone zaangażowanie w poprawę życia innych” – powiedział William w nagranym wcześniej filmie do programu w 2023 roku.

„Dziś zdajemy sobie sprawę, że wszyscy młodzi ludzie mogą inspirować znaczące zmiany. Wszystkim widzom te historie przypominają nam o znaczeniu takich organizacji jak Diana Award.

Harry miał także kilka słów do wiadomości wideo nagranej w zeszłym roku z okazji rozdania nagród Legacy Awards.

„Kiedy ktoś chce pomóc, automatycznie dołącza do tej grupy. Nikt nie może być kanałem zmian w pojedynkę. Każdy z nas ma moc, aby pomóc w stworzeniu bardziej sprawiedliwego świata” – powiedział wówczas Harry.

„Dowodem tego są niesamowici zdobywcy nagród, których dzisiaj uhonorowaliśmy. Ucieleśniają oni ideę, że gdy użyjemy naszego głosu, zmiana może naprawdę nastąpić.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *