Księżniczka Charlotte niespodziewanie pojawia się na Igrzyskach Wspólnoty Narodów

królowie

Książę William i Charlotte wysyłają lwicom szczęśliwą wiadomość. Wideo / Książę i księżna Cambridge za pośrednictwem Twittera

Księżniczka Charlotte niespodziewanie pojawiła się wczoraj na Igrzyskach Wspólnoty Narodów.

Siedmioletnia królowa dołączyła do rodziców, księcia i księżnej Cambridge, w Sandwell Aquatics Centre w Birmingham, aby obejrzeć niektóre z zawodów pływackich.

Podczas tej podróży po raz pierwszy Charlotte – ubrana w granatowo-białą sukienkę z włosami zaplecionymi w dwa warkocze – była publicznie otwarta bez rodzeństwa, dziewięcioletniego księcia Jerzego i czteroletniego księcia Ludwika.

Charlotte, córka księcia Williama i Kate Middleton, zadebiutowała solo z rodzicami.  Zdjęcia/Getty Images
Charlotte, córka księcia Williama i Kate Middleton, zadebiutowała solo z rodzicami. Zdjęcia/Getty Images

Później tego samego dnia trio udało się do SportsAid House, aby spotkać się ze sportowcami wspieranymi przez program charytatywny Team England Futures.

Charlotte powiedziała ludziom, z którymi rozmawiała, że ​​jej ulubionym sportem jest gimnastyka.

Jej matka Catherine – która jest sponsorem SportsAid od 2013 roku – dodała: „Charlotte spędza większość czasu do góry nogami, trzymając się za ręce i koła”.

Młoda kobieta wzięła udział w interaktywnych warsztatach, podczas których sportowcy uczyli się praktycznych porad od aspirujących gwiazd sportu na temat odżywiania i spokojnego snu, pomagając organizować obrazy jedzenia w odpowiedniej kategorii.

Księżniczka Charlotte wchodzi w interakcję podczas imprezy pływackiej piątego dnia Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham z rodzicami, księciem Williamem i Catherine, księżną Cambridge.  zdjęcie / AP
Księżniczka Charlotte wchodzi w interakcję podczas imprezy pływackiej piątego dnia Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham z rodzicami, księciem Williamem i Catherine, księżną Cambridge. zdjęcie / AP

Królewscy goście obserwowali także siatkarzy biorących udział w pokazie napędzanych rowerem maszynek do smoothie – ale Charlotte zatkała uszy dłonią po tym, jak została zaskoczona hałasem.

READ  Członek załogi twierdzi, że wymagania MIQ mogły być czynnikiem, który spowodował, że Amazon przeniósł produkcje z Władcy Pierścieni do Wielkiej Brytanii

Charlotte została również poproszona o dodanie medali do ściany nagród obiektu.

Książę William, jego żona i córka nie byli jedynymi członkami rodziny królewskiej, którzy uczestniczyli we wtorkowych igrzyskach, ponieważ hrabia i hrabina Wessex wraz z dziećmi Lady Louise, 18 lat i Jamesem, 14 lat, wicehrabia Severn, również zostali zauważeni w trybuny.

Wessexes mają uczestniczyć w większości dni, podczas gdy ojciec Williama, książę Karol, oficjalnie otworzył igrzyska w zeszłym tygodniu w imieniu swojej matki, królowej Elżbiety, z żoną Camillą, księżną Kornwalii, u boku.

Princess Charlotte w Sandwell Aquatics Center w piątym dniu Igrzysk Wspólnoty Narodów 2022 w Birmingham.  zdjęcie / AP
Princess Charlotte w Sandwell Aquatics Center w piątym dniu Igrzysk Wspólnoty Narodów 2022 w Birmingham. zdjęcie / AP

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top