„Kto to zmierzył?” Trener Wallabies, Dave Rainey, pyta o logikę proponowanych przez World Rugby limitów treningu adhezyjnego

Trener Wallabies Dave Rainey kwestionuj logikę Nowe środki w World Rugby mające na celu zmniejszenie kontuzji obejmują maksymalnie 15 minut pełnego kontaktu w tygodniu.

nowe wytyczne, Utworzony po badaniu 600 graczy z całego świata, a także profesjonalistów medycznych, kondycyjnych i sportowychZalecił również nie więcej niż 40 minut ustrukturyzowanego szkolenia kontraktowego i 30 minut konsekwentnej pracy tygodniowo.

Badanie wykazało, że podczas treningu dochodzi do 35-40 procent kontuzji i że skrócenie obecnego treningu z pełnym tarciem z około 21 minut do średniej miałoby pozytywny wpływ na kontuzje i samopoczucie zawodnika w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Trener Wallabies, Dave Rainey, zakwestionował logikę proponowanych 15-minutowych wytycznych.

Albert Perez / Getty Images

Trener Wallabies, Dave Rainey, zakwestionował logikę proponowanych 15-minutowych wytycznych.

według Świat rugby Zestawienie zaleceń, które nie są obowiązkowe, ma na celu „znalezienie równowagi”, aby zawodnicy, zwłaszcza ci, którzy poruszają się między stanem a klubem, byli przygotowani do gry, ale jednocześnie unikali wysokiego ryzyka kontuzji.

Czytaj więcej:
* All Blacks: Cody Taylor pójdzie na wojnę z Terro Ethanem Blackadderem
* Trener Highlanders, Tony Brown, ostrzega przed wytycznymi World Rugby „15 minut”
* All Blacks vs Springboks: Ian Foster zmierzy się z „agresywnymi, klinicznymi” mistrzami świata
* All Blacks: Luke Jacobson wybrał numer 8 do testu przeciwko Springboks
* Trening dla wszystkich czarnych może być ograniczony do 15 minut pełnego treningu kontaktowego tygodniowo, zgodnie z sugerowanymi wytycznymi World Rugby

Rainey oszacował, że Wallabies wykonali we wtorek ośmiominutową robotę, ale powiedział, że limit 15 minut tygodniowo może być trudny dla policji i szkodliwy dla ogólnego celu.

„Jaki jest czas? Jestem pewien, że jest dużo pracy do zrobienia, aby dotrzeć do tych liczb, ale nie jestem pewien, jak to się potoczy” – powiedział dziennikarzom. Przed sobotnim meczem turnieju rugby z Argentyną.

Dumny trener Wallabies Dave Rainey gratuluje skrzydłowemu Andrew Killawayowi po drugim z rzędu zwycięstwie Australii nad mistrzem świata Springboksem.

Chris Hyde / Getty Images

Dumny trener Wallabies Dave Rainey gratuluje skrzydłowemu Andrew Killawayowi po drugim z rzędu zwycięstwie Australii nad mistrzem świata Springboksem.

„35 do 40 procent kontuzji ma miejsce podczas treningów, co oznacza, że ​​w meczach dochodzi do 60 do 65 kontuzji.

„Musisz upewnić się z treningowego punktu widzenia, że ​​otrzymujesz kondycję i utrzymujesz połączenie, aby mogli sobie z tym poradzić w dniu meczu i mieć wymaganą technikę.

„Koncentrujemy się na redukcji kontuzji, ale najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że sportowcy mają umiejętności i wiedzę, aby radzić sobie z kontaktem”.

Zmiana, która nastąpiła po decyzji NFL o ograniczeniu treningu pełnego kontaktu w 2011 roku, jest ostatnim wysiłkiem World Rugby, aby uczynić ten sport bezpieczniejszym.

Zgodnie z nowymi zasadami dozwolone będzie tylko 15 minut treningu kontaktowego.

Andrzej Koringa/Photosport

Zgodnie z nowymi zasadami dozwolone będzie tylko 15 minut treningu kontaktowego.

Bardziej rygorystyczny nadzór nad ekstremalnymi i niebezpiecznymi kontaktami podczas manewrów i kolizji pozostaje kwestią sporną na wszystkich poziomach, a gracze są teraz świadomi czerwonej kartki i potencjalnie przedłużonego zawieszenia jakiegokolwiek kontaktu z głową przeciwnika.

Globalny dyrektor rugby rugby i wysokiej wydajności Joe SchmidtKto trenował Irlandię, pierwszy? All Blacks Centrum Conrada Smitha, który jest teraz szefem wydziału sponsoringu międzynarodowego związku rugby, obaj powiedzieli, że 15-minutowy limit nie będzie miał znaczenia dla ich doświadczenia.

„Podczas gdy trening z pełnym kontaktem jest znacznie mniejszy niż to, co wiele osób może sobie wyobrazić, mamy nadzieję, że posiadanie scentralizowanego zestawu wytycznych poinformuje zawodników i trenerów o kluczowych kwestiach związanych z każdym kontaktem podczas treningu” – powiedział Schmidt.

„Zdajemy sobie sprawę, że rugby w całej społeczności może być prawie zupełnie innym sportem pod względem poziomu sprawności, zasobów i tego, jak można oczekiwać od graczy, aby trenowali, ale wytyczne mogą być stosowane na wielu poziomach, w szczególności w planowaniu, celu i monitorowaniu wszelkich kontakt w szkoleniu.”

READ  Kelechi Iheanacho: napastnik Leicester nie zagra w meczu Legii Warszawa po tym, jak polska kontrola graniczna odmówiła wydania kart | wiadomości piłkarskie

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top