Kupujący zapisuje się na „ inteligentnego ” hacka do sklepu spożywczego za 10 dolarów, aby zaoszczędzić pieniądze

styl życia

Pomysł na tworzenie klastrów przydaje się również, gdy przekraczasz limit i musisz zwrócić rzeczy, co znacznie ułatwia proces. Załączone zdjęcie

Jeśli chodzi o cotygodniowy sklep spożywczy, niektórym osobom trudno jest trzymać się swojego budżetu i prawie zawsze przekraczają swoje limity.

Zwykle dzieje się tak dlatego, że odkryli coś, o czym zapomnieli dodać, lub dlatego, że kusiło ich coś, czego chcieli, ale nie potrzebowali.

Tak czy inaczej, zdarza się to częściej, niż chcielibyśmy przyznać.

Ale sprytny włamanie do wózka kobiecego Brisbane może na dobre położyć kres nadmiernym wydatkom.

41-letnia Amanda West była pionierem w pomyśle „podzielenia” pozycji na grupy po 10 dolarów, ponieważ jej pomocne informacje przyciągnęły setki „polubień” i komentarzy na popularnej, oszczędzającej budżet grupie na Facebooku.

„Pomaga mi to łatwo i szybko śledzić bez kalkulatora” – powiedział West w rozmowie z serwisem news.com.au.

„Zwykle wydaję około 100 dolarów tygodniowo dla siebie i mojego partnera”.

West przesłała zdjęcie na Facebooka, które dokładnie pokazuje, w jaki sposób zbiera swoje przedmioty w koszyku. Obejmował owoce, warzywa, ciecierzycę i wieprzowinę.

„Aby trzymać się swojego budżetu, w sklepach pakuję jedzenie w stosy po 10 dolarów (w przybliżeniu). To było około 80 dolarów” – napisała na zdjęciu.

Powiedziała, że ​​przedmioty te obejmują więcej jej luksusowych przedmiotów, które wykonuje na początku jej sklepu.

Niektórzy ludzie byli zaskoczeni ich „drogimi” składnikami, mówiąc, że większość produktów może je kupić znacznie taniej.

„Tak, za 80 $ nie dostałem dużo wartości, ale moje zszywki nie zostały jeszcze dodane” – powiedziała West, dodając, że „bardzo się przechwalała dzięki punktom Flybuys”.

West powiedziała, że ​​jej pomysł na kolekcję przydaje się również, gdy przesadzasz i musisz coś przerobić, co znacznie ułatwia proces.

READ  Budynek Fletchera rozszerza się na rynek wioski emerytów dzięki Vivid Living

Inni zgodzili się, że to „sprytny” hack, jednocześnie dzieląc się pomocnymi radami.

Jedna z kobiet napisała: „Doskonały pomysł dla wizualnych uczących się; nie każdy czuje się komfortowo z kalkulatorami lub formatami pisanymi”.

Poprosiłem mojego 5-latka, aby zsumował, kiedy korzystamy z kalkulatora w moim telefonie. Śledzimy koszty i przechodzimy dodatkowe szkolenia z matematyki ”.

Trzeci skomentował: „Mam własną listę zakupów i używam kalkulatora do zbierania rzeczy. Pomaga mi to zmieścić się w budżecie”.

Inna kobieta powiedziała: „Bardzo rzadko kupuję cokolwiek za pełną cenę, ponieważ z biegiem czasu mogłam zobaczyć, ile razy rzeczy idą za pół ceny między Coles i Woolies i kupić kwotę, której potrzebuję, aby zostać do następnej połowy ceny”.

West powiedziała, że ​​nie spodziewa się, że post przyciągnie tak masową interakcję.

„Pierwotnie wysłałam go znajomemu, a potem zdałam sobie sprawę, że może z łatwością pomóc innym w zrobieniu małego budżetu” – powiedziała.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *