Kwestie bezpieczeństwa królowej Elżbiety zbliżają się do „ponownej oceny”: raport

Kwestie bezpieczeństwa królowej Elżbiety zbliżają się do „ponownej oceny”: raport

Ciągłe obawy królowej Elżbiety o bezpieczeństwo są ponownie oceniane w świetle incydentu w Windsor.

To twierdzenie zostało wygłoszone przez królewskiego biografa Russella Myersa i w wywiadzie dla Królowa zapisz pod Podcast dotyczył nadchodzących problemów związanych z bezpieczeństwem.

Odnosząc się do niepokojących obaw, powiedział: „To bardzo niepokojący problem i będą musieli się temu przyjrzeć, ponieważ jest to trzeci intruz w posiadłości Windsor w zeszłym roku”.

„[It is the] Po czwarte, jeśli obliczysz, że książę Andrzej podszedł do kobiety, która dwa tygodnie temu pobiegła do jego samochodu i zaczęła pukać do okna. Ale było wiele innych doskonałych przykładów”.

„Jedyną, która utkwiła mi w pamięci, była kobieta, która przyjechała taksówką do Royal Lodge, w którym mieszka książę Andrzej i powiedziała, że ​​nie tylko ma randkę z księciem Andrzejem i idzie się z nim spotkać, ale także twierdziła, że ​​ma jego narzeczonego i ochroniarze zapłacą za jej taksówkę, zanim on zostanie zaprowadzony do budynku i może chodzić po okolicy przez 20 minut. Więc mamy tu do czynienia z dużymi, poważnymi problemami”.

„A wśród ludzi, z którymi rozmawialiśmy później po wydaniu tego wydania z kuszą, byli ludzie tacy jak Dai Davies, jak Ken Wharf, byli ochroniarze rodziny królewskiej i powiedzieli, że potrzebna będzie poważna poważna ponowna ocena bezpieczeństwa królowej w zamku Windsor”.

„Ponieważ myślę, że zawsze była to kwestia bezpieczeństwa, ze względu na skład gruntu i budynku, niekoniecznie jest on ufortyfikowany jak gdzieś w Pałacu Buckingham”.

„Ale można z całą pewnością założyć, że będą duże, duże nawoływania do jakiejś oceny bezpieczeństwa tego, co się tam dzieje”.

READ  Słodki gest Meghan Markle dla księżnej Diany podczas jej podróży do Nowego Jorku

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top