Kyle Jamieson – „Gdyby Pan znowu miał te krewetki, na polu mogą być płaskie brzuchy”

Ten wywiad został przeprowadzony przed New Zealand Test Series w Anglii

jaki jest Twój ulubiony posiłek?
Może włoski. Jest takie miejsce, do którego razem z partnerem chodzimy w Auckland, gdzie robi się świetne risotto z kaczki.

A co z gotowaniem – masz specjalność w kuchni?
Przez ostatnie kilka lat skłaniałem się ku jedzeniu poza domem i cieszeniu się cudzym doświadczeniem, a nie własnym. Zwłaszcza, gdy dużo podróżujemy, masz szansę spróbować nowych miejsc i różnych rodzajów jedzenia.

Które miejsce do krykieta ma najlepszą obsługę cateringową?
Myślę, że wiele osób powie Lordzie, ale ja wybrałbym albo Hagley Oval, albo Bay Oval.

Co bije Lourdes?
Jest w Nowej Zelandii (Śmiać się). Tak, myślę, że prawdopodobnie powinieneś być w domu – możesz spróbować tych miejsc trochę więcej. Odwiedziłem Lorda tylko raz, więc może za kilka tygodni się to zmieni. Ale z przyjemnością trzymam się lokalnych potraw.

Czy było coś, co Lorde zrobiło dobrze, kiedy wyjechałeś w 2021 roku?
Pamiętam krewetki jako przekąski i były świetne. Nie pamiętam, jaki był z nimi sos, ale gdybyśmy znowu je mieli, po lunchu na polu mogłyby pojawić się pełne żołądki.

Który kolega z drużyny jest lepszy w kuchni?
Henryk zmarł. Daje dobre jedzenie. Myślę, że prawdopodobnie będzie.

Czy to dobry makaron?
Nie jestem pewien, właściwie nie ugotował dla mnie! Ale nie boi się wysłać kilku zdjęć na ten temat.

Kto jest największym miłośnikiem kawy?
Trudno ominąć kleszcze [Blair Tickner] – Ma własną kawiarnię. Ale myślę, że większość mężczyzn lubi kawę. Każdy ma w domu swój własny ekspres do kawy. Miałem dobre drinki, odkąd tu byliśmy? [in the UK]W ramach naszego spaceru po ziemi. Być może trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi kawy, a nie na odwrót.

READ  Ukazał się pełny raport o śmierci Targa Tasmania

Czy jest coś, bez czego nie możesz wyruszyć w trasę?
W zeszłym roku podróżowaliśmy z kawą ziarnistą i trochę AeroPressem, żeby zaparzyć kawę, ale w tym roku nie musieliśmy jeździć w trasę – udało nam się wyjść i dostać jedną. Nie powiedziałbym, że jest dużo jedzenia. Tak się cieszę, że mogę wyjść i doświadczać rzeczy z tego, gdzie jesteśmy na świecie.

Jakie fast foody można dostać, jedząc je jako międzynarodowy krykiecista?
Myślę, że burger jest prawdopodobnie najbardziej udany wśród chłopaków, zwłaszcza po dniu spędzonym na kręglach. Idziesz na burgera, frytki, może nawet na shake’a. To wydaje się być dobrym wyborem, zwłaszcza wśród szybkich kręgli.

Najlepsze miejsce na burgera?
W Christchurch są dwa miejsca, Bacon Bros i Shaka Bros, są to bardzo dobre miejsca. burger burger [too]. Istnieje wiele opcji, więc mamy tendencję do ich przechodzenia.

słyszałem o Oszukuj dni w skale – Co będziesz miał?

Chciałbym trochę dostać ciasto Albo gofry. oni są świetni. To porządny człowiek. Myślę, że spala trochę więcej kalorii niż ja. Może znowu wybiorę włoską, pizzę lub makaron.

Jaka jest twoja ulubiona przekąska po ćwiczeniach?
Zwykle pijemy napój proteinowy, ale nie mam nic przeciwko jedzeniu sushi. Zwykle chodzę na siłownię wcześnie rano, więc w porze lunchu mogę zjeść sushi. Nie chodzi tylko o siłownię, ale często wybieram japoński.

Czy było coś, co musiałeś usunąć ze swojej diety?
Naprawdę nie uchodzi mi to na sucho. Ale zdecydowanie trzymam się z daleka od pomidorów – ich nie lubię. Nie mam nic przeciwko marynowanym pomidorom, ale nie lubię całych pomidorów.

Alan Gardner jest zastępcą redaktora w ESPNcricinfo. Umieść tweeta

READ  Rynek morski: 134 lata jako sklep spożywczy | Wiadomości, sport, praca

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top