Leicester City z łatwością dotarło do ostatniej szesnastki po pokonaniu Randers 3-1 – Sports News, First Post

Leicester prowadziło już 4-1 od pierwszego meczu w zeszłym tygodniu i nigdy nie było w niebezpieczeństwie, gdy Harvey Barnes otworzył wynik już po dwóch minutach.

Piłkarze Leicester świętują po zdobyciu gola przeciwko duńskiemu klubowi Randers. AP

LondynLeicester zakwalifikowało się do 1/8 finału Europejskiej Ligi Konferencyjnej po zwycięstwie 3:1 nad duńską drużyną Randers, a Celtic spadł w czwartek z mistrzem Norwegii Bodo Glimtem.

James Madison dodał dwa kolejne gole w czterominutowej przerwie w drugiej połowie, zanim pocieszenie otrzymał Stephen O’Day.

– Uzyskaliśmy dobry wynik i strzeliliśmy siedem goli w dwóch meczach – powiedział trener Leicester Brendan Rodgers, który był pod presją słabych występów swojego zespołu w Premier League.

„To świetna zabawa, więc musimy się po prostu skupić i czekać na nasz następny mecz”.

Celtic przekonująco przegrał w dwumeczu 5:1, ponieważ Bodeau zdominował wygraną 2:0 w arktycznych warunkach.

Gościnny menadżer Ange Postecoglou zasugerował, że jego zdaniem remis mógł już zostać przegrany w Glasgow w zeszłym tygodniu, ponieważ często zmieniał skład, pomijając kilku kluczowych graczy.

Bodo w pełni wykorzystał fantastyczne otwarcie, kiedy Ola Solbakken otworzył wynik już po dziewięciu minutach.

Hugo Wittelsen następnie spokojnie wrócił do domu po 21 minutach czasu pod koniec dobrego ruchu, aby zachować europejskie marzenia o drużynie z miasta liczącego zaledwie 50 000 ludzi.

– Można śmiało powiedzieć, że nie byliśmy na takim poziomie, jaki potrzebowaliśmy w tych dwóch meczach i że zasłużyli na zakwalifikowanie się – powiedział Postecoglou.

„To dla nas rozczarowujące, ponieważ zdecydowanie chcieliśmy zrobić postęp w tych rozgrywkach, ale niestety nasz występ tego nie gwarantował”.

READ  Blake Lively nosiła ten lakier hybrydowy za 13 dolarów, który utrzymuje się na moich paznokciach przez 3 tygodnie

Marsylia pokonała Karabagh 3-0 w Baku, wygrywając w dwumeczu 6-1 mecz, który będzie pamiętał sportowy moment, gdy gospodarze proszą sędziego o wykluczenie strzelonego przez nich gola.

Przegrywając 1-0 w nocy, Ibrahima Waji skierował piłkę do siatki ręką, ale bramka została początkowo przyznana.

W przeciwieństwie do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, VAR nie jest używany w Lidze Konferencyjnej.

Podczas gdy marsylscy ostro protestowali, imitując siatkowy strzał Wadjiego, a sędzia pokazał od nich trzy żółte kartki, ze swoim zawodnikiem rozmawiał Gurban Gurbanov, trener Karabachu.

Wuji następnie udał się do polskiego sędziego Bartosza Frankowskiego, który zmienił zdanie z 10-minutowym opóźnieniem.

PSV Eindhoven pokonał Maccabi Tel Awiw 2:1 w dwumeczu po zremisowaniu 1:1 w Izraelu, a zakwalifikowały się Partizan Belgrad, Slavia Praga i Vitesse Arnhem.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, trendy wiadomości, wiadomości krykieta, wiadomości Bollywood, wiadomości o Indiach i wiadomości rozrywkowe tutaj. Podążaj za nami FacebookA Świergot A Instagram.