Lekarz. Edward Paul Buck 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

Canfield – Dr Edward Paul Buck, 85 lat, zmarł w czwartek 14 października 2021 r. w szpitalu św. Elżbiety.

Dr Buck był szanowanym podiatrą w Boardman przez ponad trzy dekady i był znany ze swoich dobrych manier, współczucia i dobrego zachowania.

Urodzony w 1936 roku w rodzinie Josepha i Sophie Scoronbacków, wychował się w Campbell i wychował w rodzinnym sklepie spożywczym.

Dr Buck zdobył wyróżnienie po ukończeniu Ohio College of Podiatrics i Campbell Memorial High School.

Śmierć poprzedziła go przez rodziców; żona Eleanor Pagonas; i jego siostra Margaret, jego synowie Carol (Mark) oraz Edward i Jackie (Patrick) przeżyli; wnuki Colemana i Zachary’ego Yosta; Mój brat Youssef. I kilka córek, synów i kuzynów.

Przede wszystkim Edward Buck był oddany swojej rodzinie i wierze katolickiej. Zostanie zapamiętany za swoją siłę, uczciwość i suche poczucie humoru. Z łatwością zaprzyjaźniał się z każdym napotkanym psem. Edward był zapalonym podróżnikiem po świecie, mistrzem ogrodnictwa i doskonałym kucharzem. Lubił przyrodę i był częstym gościem parku Mill Creek. Dr Buck często można zobaczyć przy basenie, wspierając lokalnych pływaków. Zawsze dumny ze swojego polskiego dziedzictwa, był aktywnym członkiem Klubu Sztuki Polskiej w Youngstown i chętnie uczestniczył w wydarzeniach kulturalnych, zwłaszcza koncertach fortepianowych swojego syna. Gościł studentów z wymiany z Meksyku, którzy stali się rodziną na całe życie.

Jego rodzina jest zawsze wdzięczna za jego miłość, wsparcie i zachętę do indywidualnych wysiłków.

Rodzina Buck powierzyła Dom Pogrzebowy Wasco opiekę nad swoimi bliskimi. Chrześcijański pogrzeb odbędzie się o godzinie 11:00 w poniedziałek 18 października 2021 r. w kościele katolickim św. Karola w obecności wielebnego Philipa Rogersa. Po pogrzebie odbędzie się msza żałobna z procesją na Cmentarz Kalwarii.

Odwiedź www.waskofamily.com, aby zobaczyć ten nekrolog i przesłać kondolencje rodzinie doktora Bucka.

(uwaga specjalna)

READ  Dominują Rose Lavelle, Carli Lloyd

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top