Lewandowski z Bayernu Monachium wraca na trening, mimo że został zmuszony do przeprowadzki do Barcelony

Po raz pierwszy opublikowano 13 lipca 2022 o 21:54 czasu indochińskiego

Robert Lewandowski powrócił do treningów w Bayernie Monachium, mimo że szukał przeprowadzki do Barcelony, a jego żona przyznała, że ​​nie ma pojęcia o jego przyszłości.

Źródło obrazu: Getty Images

Źródło obrazu: Getty Images

Zapytana na Instagramie, czy jej rodzina przeniesie się do Barcelony, Anna Lewandowska odpowiedziała: „Ja też chciałabym to wiedzieć”, potwierdzając, że została pominięta w kwestii statusu transferowego męża. „

Źródło obrazu: Getty Images

A w środę kataloński klub złożył nową ofertę dla Lewandowskiego za 42 miliony funtów. Problemy finansowe początkowo przeszkodziły Barcelonie w pogoni za 33-latkiem, ale zbliżające się przejęcie Ravenha za 56 milionów funtów sugeruje, że od tego czasu hiszpańscy giganci zdołali uwolnić finanse.

Źródło obrazu: Getty Images

Źródło obrazu: Getty Images

Napastnik był wtedy widziany, jak uśmiechał się do boku sztabu szkoleniowego po tym, jak niezręcznie udał się samotnie na boisko.

Źródło obrazu: Getty Images

Podczas pełnienia obowiązków międzynarodowych w maju Lewandowski powiedział dziennikarzom: „Moja kadencja w Bayernie dobiegła końca. Nie widzę już żadnej możliwości kontynuowania gry w tym klubie. Bayern to poważna drużyna i myślę, że mnie nie zatrzymają. nie chcę już tam grać. Przeprowadzka to najlepsze rozwiązanie. Mam nadzieję. „Nie zatrzymuj mnie”.

Źródło obrazu: Getty Images

READ  Daniil Miedwiediew w akcji; Iga Świątek, Danielle Collins, Stefanos Tsitsipas Make Semis

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top