LG Electronics uczestnikiem Vogue Summit w Polsce

Liderzy branży biorą udział w dyskusji podczas wrześniowego Business Fashion Environment Summit w Warszawie. (LG elektronika)

Mając wspólny cel, jakim jest osiągnięcie zrównoważonego rozwoju w branży modowej, południowokoreańska firma technologiczna LG Electronics wzięła udział w konferencji środowiskowej organizowanej przez globalny magazyn modowy Vogue w Polsce, podała w poniedziałek firma.

W zeszłym miesiącu po raz drugi odbył się szczyt Business Fashion Environment, zorganizowany przez Vogue Polka i Boston Consulting Group, a LG wzięło w nim udział jako oficjalny partner, podkreślając swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska.

Wydarzenie odbyło się ze świadomością stabilności społeczeństwa w Polsce. Zgodnie z adaptacją konsumencką do zrównoważonego rozwoju w raporcie modowym opublikowanym w maju, 75 procent Polaków uważa zrównoważony wzrost za kluczową kwestię.

„Dlaczego marki są ważne?” W sesji pt.

Reżyser obiecał skoncentrować się na tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez promowanie innowacji LG, aby wszyscy konsumenci mogli żyć lepiej.

Urzędnik LG powiedział w oświadczeniu, że LG jest bardziej niż kiedykolwiek zaangażowane we wspieranie zrównoważonego rozwoju poprzez włączenie celów zrównoważonego rozwoju do swojej strategii biznesowej, takich jak zapewnienie neutralności węglowej do 2030 roku i całkowite przejście na energię odnawialną do 2050 roku.

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu.  (LG elektronika)

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu. (LG elektronika)

Telewizory LED LG wymagają mniej plastikowych części niż konwencjonalne telewizory i nie wymagają podświetlenia, jak podał urzędnik w przykładzie. Telewizory OLED tej firmy nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak kadm i iryd.

„Mając na celu bycie zrównoważoną firmą na szczycie programu, LG Electronics jest nastawione na współpracę z podobnie myślącymi firmami z różnych branż, aby realizować innowacje przyjazne dla środowiska” – powiedział urzędnik.

Piosenka Su-hyun ([email protected])

READ  Rekrutacja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Almeida wygrywa tournée po Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top