Lisa Lewis zatrudnia prawników w Hamilton Cosmopolitan Club po tym, jak nie zapłaciła nakazu sądowego

Wygrała sprawę o nękanie przeciwko kierownictwu Hamilton Cosmopolitan Club, a teraz Lisa Lewis faktycznie domaga się udziału w samym klubie.

Lewis, znana aktorka filmowa i była kandydatka na burmistrza Hamiltona, która mieszka w pobliżu klubu, otrzymała 10 000 dolarów odszkodowania – plus 39 404 dolarów kosztów prawnych – które klub musi zapłacić jako pokutę za „znaczące naciski” na panią Lewis w ciągu kilku miesięcy.”

Ta presja była Z powodu kampanii zastraszania przeciwko niejktóre obejmowały późną noc, błędne wydawanie zawiadomień o włamaniu oraz wzniesienie ogrodzeń zabezpieczających, które uniemożliwiały jej wjazd i wyjazd z podjazdu dostępnego tylko z parkingu klubu.

Koszty poniesione przez klub zostały później zweryfikowane przez sędziego Davida Camerona i wyniosły 57 213 $, po tym jak okazało się, że jego początkowe obliczenia były błędne i zaowocowały wyjątkowo niską kwotą.

Czytaj więcej:
* Sąsiedzi w stanie wojny: sędzia identyfikuje „złośliwe” zastraszanie klubowe wobec aktorki filmów dla dorosłych
* Tata prosi 10-letniego syna, żeby dmuchał w analizator alkoholu, żeby odpalić samochód, potem zderzył się – raniąc oba
* Kurier, który najwyraźniej zasnął za kierownicą, zabił kolejnego kierowcę

Podczas gdy klub odwołuje się od orzeczenia – apelacja, która zostanie rozpatrzona w Sądzie Najwyższym w Hamilton w lipcu – organizacja przekroczyła już termin, w którym Lewis miał zapłacić odszkodowanie i koszty prawne.

Dokumenty sądowe uzyskane przez rzeczy Ujawniono, że przedstawiciele prawni Lewisa zostali teraz poinstruowani, aby wyegzekwować orzeczenie przeciwko klubowi, w formie „nakazu obciążenia ziemią”, który został teraz zarejestrowany w sądzie hrabstwa Hamilton i przyznany.

Obecnie Lisa Lewis, była kandydatka na burmistrza Hamiltona, pracuje jako artystka na platformie internetowej OnlyFans.

Tom Lee/Personel

Obecnie Lisa Lewis, była kandydatka na burmistrza Hamiltona, pracuje jako artystka na platformie internetowej OnlyFans.

Dokument ten „nakazuje majątek, prawo, majątek lub odsetki w orzeczeniu dłużnika w [Cosmopolitan Club] Nieruchomość… zwykła opłata za nieruchomość wynosząca mniej więcej 9,561 metrów kwadratowych, obliczona przez zapłacenie 5 7213,37 USD, czyli kwotę, za którą wierzyciel został zasądzony w tym pozwie.”

Otrzymano kolejny dokument rzeczy Jest to rada doradcy prawnego Louisa, Frasera Kinga, skierowana do prawników klubu w sprawie nakazu obciążenia tytułu własności, co wskazuje, że powiadomili oni również bank klubu jako zainteresowaną stronę.

King informuje również adwokata klubu, że „mamy instrukcje, aby w krótkim czasie wykonać zlecenie sprzedaży”.

30052022 Zdjęcie główne: Mark Taylor / STUFF Hamilton Cosmopolitan Club

Mark Taylor/Waikato Times

30052022 Zdjęcie główne: Mark Taylor / STUFF Hamilton Cosmopolitan Club

„Oczywiście, gdyby twój klient ponownie rozważył swoje stanowisko i powstrzymał się od dalszego naruszania nakazu sądowego o zapłacie należnej kwoty, poprosilibyśmy o instrukcje wstrzymania tej egzekucji i sprzedaży”.

Nie wiadomo, czy klub przystąpi do nakazu sądu, czy też wystąpi o umorzenie postępowania. Nieznana jest również aktualna sytuacja finansowa organizacji.

Szczegóły danych klubu za rok podatkowy 2021-22 – które zostały opublikowane na jego stronie internetowej we wtorek – pokazują, że ma on łączne aktywa w wysokości 3,6 miliona dolarów.

Raport audytora dotyczący finansów klubu z dnia 23 maja 2022 r. wskazuje na nadwyżkę netto w wysokości 113 323 USD w porównaniu z nadwyżką w wysokości 36 584 USD w roku poprzednim.

Jednak audytor zauważa również, że bieżące zobowiązania klubu przekroczyły jego łączne aktywa o 202 143 USD.

To „rzuca wątpliwości” [club’s] zdolność do kontynuacji działalności” – napisał audytor.

Audytor zauważył, że klub podejmuje kroki w celu zaradzenia tej sytuacji, a liczba ta poprawiła się w porównaniu z zeszłorocznym wzrostem o 244 659 USD.

W swoim orzeczeniu na początku tego roku sędzia Cameron Zidentyfikował kierownictwo klubu i sponsorów za ich „złośliwe” traktowanie Luisktórzy z powodzeniem wnieśli sprawę cywilną przeciwko ich „niepokojącemu” zachowaniu.

Jak wynika z orzeczenia sądu, wkrótce po tym, jak Lewis złożył pozew, klub złożył pozew wzajemny za naruszenie naruszenia – ruch, który ostatecznie został odrzucony przez sędziego.

Lewis zaczęła wynajmować dom w 2013 roku, a stosunki między nią a klubem były początkowo przyjazne. Jednak w 2017 roku został powołany nowy dyrektor, Ian Morgan – i wkrótce sytuacja zaczęła się pogarszać.

Jak wskazuje wyrok sądu, Morgan i Lewis byli sobie znani. Wynajęła od niego pokój, kiedy był właścicielem motelu Sails, umowa najmu wygasła, gdy kazał jej odejść.

„Odczuwam ulgę, gdy usłyszałem dowody… między tymi dwiema osobami istniała wzajemna nienawiść” – napisał sędzia.

READ  Inflation Nation: Life hacki, dzięki którym Twoje pieniądze się rozciągną

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top