Little Caesars Arena dodaje mikser i PointsBet Sports Bar

Little Caesars Arena i partner z branży hotelarskiej Delaware North ogłosili, że The Mixing Board i PointsBet Sports Bar (na zdjęciu) są otwarte na mecze domowe, koncerty i pokazy Detroit Red Wings i Detroit Pistons, a wydłużone godziny pracy zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. // Dzięki uprzejmości PointsBet

Little Caesars Arena i partner w branży hotelarskiej w Delaware North ogłosili dwa nowe koncepty restauracyjne – The Mixing Board i PointsBet Sports Bar. Arena znajduje się na terenie Detroit.

The Mixing Board, restauracja z pełnym zakresem usług, będzie zawierać scenę z muzyką na żywo i rozrywką, a także wystrój nawiązujący do historii miasta w dziedzinie motoryzacji, muzyki i przemysłu. Zastępuje Kid Rock’s Made in Detroit Restaurant przy Woodward Street.

W menu znajdziemy przekąski, sałatki, kanapki, pizzę na płasko, sorbety, desery, ręcznie robione koktajle i piwo rzemieślnicze. Zarówno pojedyncze, jak i łączone elementy prezentowane są na niestandardowych panelach drewnianych.

Przenośne produkty, takie jak The Woodward Stack (podwójny cheeseburger z charakterystycznym sosem, posiekana sałata, pomidory, bekon, ogolona cebula i pikle B&B podawane jako b mogą podzielić się nimi jako The Neighborhood’s Sausage Board (włoskie, polskie i irlandzkie kiełbaski, smażona papryka, marynowane warzywa, grillowana cebula, musztarda, rzodkiewki i papkowate krakersy).

„Opracowując koncepcję The Mixing Board, początkowo skupiliśmy się na dwóch głównych obszarach: zaangażowaniu społeczności i liście Michigan-first”, mówi Tim Martin, dyrektor generalny Delaware North w Little Caesars Arena. „To miejsce, w którym lokalni artyści mogą dzielić się swoją pracą – miejsce, w którym spotyka się społeczność.

W styczniu Detroit Red Wings, którzy grają w swoje domowe mecze na Little Caesars Arena, ogłosili współpracę z globalną firmą e-sportową Points Beat. W ramach tej umowy przestrzeń zajmowana wcześniej przez Sports & Social Detroit na południowym krańcu lodowiska została przemianowana na PointsBet Sports Bar.

Restauracja z pełnym zakresem usług, obecnie obsługiwana przez Delaware North, oferuje taryfy pubowe o tematyce bukmacherskiej, 28 telewizorów, gości specjalnych, unikalne programy, dostęp VIP i promocje gier. Wybrane telewizory w barze sportowym PointsBet oferują również zintegrowane kursy na żywo, zapewniając fanom aktualizacje w czasie rzeczywistym, gdy obserwują swoje ulubione drużyny podczas obstawiania zakładów.

READ  UFC: Trener City Kickboxing Eugene Barman mówi, że Israel Adesanya jest większy niż All Blacks, ponieważ frustracje MIQ utrzymują się

Oba koncepty restauracyjne zostały opracowane z myślą o przestrzeniach dawniej zajmowanych przez restauracje całoroczne, każda z wejściem od strony ulicy na dni eventowe i inne. Restauracje są obecnie otwarte na domowe gry, koncerty i pokazy Detroit Red Wings i Detroit Pistons, a wydłużone godziny otwarcia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Ponadto Delaware North, główny partner gastronomiczny i detaliczny Little Caesars Arena od momentu jej otwarcia w 2017 roku, prowadzi Mike’s Pizza Bar przy Woodward Avenue, który serwuje ręcznie robioną pizzę w sportowym, świątecznym otoczeniu. Restauracja serwuje piwo i pizzę po kawałku, ukłon w stronę Mike’a Illicha, założyciela Little Caesars z żoną Marianne i ich przedsiębiorczymi korzeniami.

Mike’s Pizza Bar będzie nadal serwować rzemieślniczą pizzę w stylu Detroit, kanapki, hamburgery, sałatki i desery, a także piwo rzemieślnicze, wino i koktajle.

Historia Detroit w Northern Detroit sięga 1930 roku, kiedy firma zaczęła świadczyć usługi gastronomiczne dla Detroit Tigers. Obecnie Northern Delaware prowadzi usługi gastronomiczne w Comerica Park i Little Caesars Arena, wraz z Hockeytown Café, UWM District Market, The Mixing Board, Mike’s Pizza Bar i PointsBet Sports Bar, wszystkie zlokalizowane w dzielnicy Detroit.

Delaware North to globalna firma hotelarsko-rekreacyjna założona w 1915 roku i należąca do rodziny Jacobs od ponad 100 lat. Delaware North prowadzi obiekty sportowe i rozrywkowe, parki narodowe i stanowe, atrakcje kulturalne, kurorty, restauracje, lotniska i kasyna regionalne.

Back to top