Lotus świętuje 75. rocznicę powstania w Auckland Dniem Dziedzictwa

Lotus świętuje 75. rocznicę powstania w Auckland Dniem Dziedzictwa
Impreza zapowiada się

dostarczone

Wydarzenie zapowiada się na „najbardziej wszechstronne zgromadzenie samochodów Lotus w historii Nowej Zelandii”.

Lotus, jedna z najbardziej lubianych marek samochodów sportowych na świecie, obchodzi w tym roku 75. rocznicę swojego istnienia – jest to kamień milowy w kontekście odrodzenia się marki.

Obchody mają charakter globalny, a Lotus Club Auckland i Lotus Club New Zealand również włączają się w akcję. Jutro (7 października) w godzinach 9:30–15:00 agencja Gray Lynn organizuje 75. Dzień Dziedzictwa, którego drzwi są otwarte dla publiczności.

Tego dnia na scenie pojawią się niektóre z najbardziej kultowych modeli marki, a na miejscu będzie można także zjeść jedzenie i napoje.

W pełni elektryczny SUV Lotus, Eletre, zostanie zaprezentowany w ramach Dnia Dziedzictwa.

Matthew Hansen/ Rzeczy

W pełni elektryczny SUV Lotus, Eletre, zostanie zaprezentowany w ramach Dnia Dziedzictwa.

Club Lotus NZ wyjaśnił, że wydarzenie „będzie miało na celu najbardziej wszechstronne zgromadzenie samochodów Lotus w historii Nowej Zelandii”, a z tej okazji z zabudów wyjadą egzemplarze Elise, Exige, Elan i innych marek tej marki. .

Oprócz historycznych tabliczek znamionowych marki, obecne będą zupełnie nowe modele Emira (ostatni Lotus napędzany silnikiem spalinowym) i Eletre (pierwszy model w pełni elektryczny i pierwszy SUV).

Lotus Emira prawie zakończył ostatnie testy. Wybierz się na wycieczkę z menedżerem ds. atrybutów i bezpieczeństwa produktu Lotus.

Lotus został ponownie wprowadzony na rynek w Nowej Zelandii jako marka dopiero pod koniec 2021 roku, po kilku latach nieobecności na rynku.

Marka początkowo wróciła do kraju z niewielką liczbą modeli Final Edition Exige i Elise i przygotowuje się do wejścia na rynek wraz z lokalną premierą trzech nowych modeli; Wspomniane Emira i Eletre, a wkrótce w pełni elektryczny sedan Emeya.

Lotus Auckland znajduje się pod adresem 194 Great North Road, Gray Lynn, obok niedawno otwartego sklepu Cobra należącego do Giltrap Group.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *