Lucicowi grozi długotrwały zakaz przed rozprawą sądową – NRL News

Lucicowi grozi długotrwały zakaz przed rozprawą sądową – NRL News

Rezerwowy zawodnik New Zealand Warriors Freddie Lucic został skierowany bezpośrednio do NSWRL w związku z incydentem, w wyniku którego w sobotnie popołudnie obrońca South Sydney Rabbitohs Lachlan Ilias ze złamaną nogą.

Elias, który rozegrał swój trzeci mecz z rzędu w rezerwach po tym, jak trener Jason Demetriou wyrzucił go z borykającej się z problemami drużyny NRL, w drugiej połowie meczu próbował kopnąć piłkę.

Po kopnięciu został poważnie uderzony przez Lucica, powodując złamanie nogi za tułowiem.

Został natychmiast zniesiony z boiska przez personel medyczny, obawiając się, że doznał złamania nogi. Potwierdzili teraz, że po prześwietleniu Elias z powodu incydentu będzie pauzował nawet do sześciu miesięcy.

Z drugiej strony Lucic został wyrzucony z boiska za faul i zamiast otrzymać stopniowany zarzut, według licznych raportów w środę wieczorem będzie musiał stanąć przed sądem.

Wiadomości Corp Jednak raporty sugerują, że duża część sezonu Lucica zostanie mu odebrana z powodu zawieszenia, przy czym raport sugeruje, że z powodu strasznego incydentu może mu grozić okres przejściowy trwający od sześciu do ośmiu tygodni.

Przesłuchanie odbędzie się w siedzibie NSWRL, gdzie Warriors odczują ogromny cios numer dziewięć, jeśli Lucic będzie pauzował przez dłuższy czas.

Wayde Egan zatrzymał jednak skoczka w pierwszym rzędzie, a trener Andrew Webster stwierdził, że należy go uwzględnić w debiucie w State of Origin po sobotnim zwycięstwie NRL nad South Sydney Rabbitohs.

READ  Renault Biscopo wysłał Wellingtona Phoenixa do play-offów, wygrywając 2-1 z Western Sydney

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *