Lukaku, który został ranny w polskim konflikcie, Martinez podkreślił belgijską odpowiedź

Lukaku, który został ranny w polskim konflikcie, Martinez podkreślił belgijską odpowiedź

belgijska gwiazda Romelu Lukaku Przegra Liga narodów Jak zderza się z Polską z powodu kontuzji Roberto Martinez Poprosił swoją stronę o odpowiedź na porażkę z Holandią.

Martinez zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, ale w piątek całkowicie odpadł Holandia Wygrana 4-1.

Lukaku Przed zdobyciem bramki w pierwszej połowie wyniki były sparaliżowane statusem Steven Bergwign, Denzil Dumfries I Memphis Debe Bezpieczny HolandiaPierwsze zwycięstwo na belgijskiej łące od 1997 roku.

Martinez obiecał problem Lukaku Po prostu „pukanie” po meczu, ale Belgia Potwierdzone w poniedziałek Chelsea Będzie bez napastnika do starcia Polska W środę.

Dodano czerwone diabły Lukaku Rozpoczął leczenie i nie jest jasne, czy kwalifikuje się do pozostałych starć w czerwcu Walia I odwrotne dopasowanie Polska.

Kiedy Martinez Belgia może być bez amuletu Mistrzostwa Świata Produkty dla Kataru, trener Czerwonych Diabłów wezwał do odpowiedzi przeciwko swojej drużynie Polska.

„[The Netherlands defeat] Przypomniała nam się pozycja, do której musieliśmy dotrzeć Mistrzostwa Świata„Powiedział dziennikarzom.

„Tego rodzaju trudna gra pomoże nam się poprawić. Nie chcemy przegrywać, ale nauczymy się. To ciągły proces, a kolejny test już wkrótce. Polska”.

Awaria Holandia Był to też pierwszy raz Belgia Przegrali na ojczystej ziemi z jakąkolwiek drużyną od września 2017 roku, podczas gdy Czerwone Diabły stracili cztery gole na ojczystej ziemi od października 2010 roku.

Polska Jedź do Brukseli, aby zostać trenerem w następnym meczu Ligi A grupy 4 Czesław Michniewicz Oczekuje, że Belgia będzie walczyć o odpowiedź.

„The Holandia [won 4-1 in] Belgia, Ale obie drużyny mogły strzelić więcej; Belgowie mieli wiele możliwości, Wiele sztuk opakowania„powiedział Michałewicz.

Będziemy mieli ciekawe spotkanie Z zespołem wielu klasycznych ludzi. Belgia Będzie zmotywowany po tak poważnej porażce.”

READ  Norwegia nabywa polski przenośny przeciwlotniczy zestaw przeciwlotniczy Biorun

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *