Łukasz Fabiański wysyła wiadomość do Matty Casha po tym, jak obrońca Aston Villi deklaruje przynależność do Polski

Łukasz Fabiański powiedział, że w niedzielę porozmawia z Mattie Cashem o decyzji obrońcy Aston Villi o zadeklarowaniu międzynarodowej lojalności wobec Polski.

Cash, polska matka, powiedziała, że ​​jej wniosek o polskie obywatelstwo został zatwierdzony i wkrótce będzie dostępny do selekcji do reprezentacji – powiedział Cesari Kulesa, prezes PZPN.

Obrońca przebywał w weekend w polskiej ambasadzie w Londynie, po czym przeniósł się do ojczyzny swoich dziadków ze strony matki i może spodziewać się zaproszenia na eliminacje mistrzostw świata przeciwko Węgrom i Andorze w listopadzie.

Fabiański Po wiadomościach zapytano go o opinię na temat gotówki, a bramkarz był pozytywnie nastawiony do ruchu.

„Ma polskie korzenie. Jeśli czuje się związany z naszym krajem, to czuje to wewnętrznie. Nie mam problemu.” Fabiański powiedział W meczach. „Zrobił test dla Polski – czy zna historię, kulturę, język? Czy to prawda? Osobiście uważam, że to nieistotne rzeczy. Jeśli reprezentujesz kraj, to nie tylko na boisku.

„Przynajmniej mam takie nastawienie. To ostatecznie określi wrażenia pieniężne fanów, ale nie będę pomijał żadnych innych czynników. Czuję, że przez pierwsze kilka miesięcy wszystkie oczy będą skierowane na Matty’ego. Powiedział.

Aston Villa Defender Mattie Cash vs West Ham (zdjęcie: Getty Images: Nick Pots / Pool / AFP)

Kash z radością potwierdził swoje obywatelstwo i wyraził swoje szczęście w mediach społecznościowych.

„To bardzo ważny dzień dla mnie i mojej rodziny” – powiedział Cash. „Mój wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego został zatwierdzony przez polskie władze. Dziękuję Prezydentowi, mojej rodzinie i innym osobom za pomoc w tym zakresie. Czas na nowe wyzwania. Zrobię wszystko, co w mojej mocy dla tego kraju.”

Przed złożeniem wniosku Cash powiedział: „Jestem na to gotowy i bardzo podekscytowany. W tej chwili załatwiamy formalności i miałem okazję dziś rano spotkać się z kierownikiem.

READ  „Jej serce też bije” – Polacy walczą z surowym prawem aborcyjnym

„Granie dla tego kraju to prawdziwy zaszczyt. Widziałem wiele meczów. Kibice są inteligentni, pełni pasji. Mogę to zrobić z pewnością siebie, entuzjazmem, 100-procentowym zaangażowaniem. To moja gra.”

Sezon idzie dobrze, a europejska trasa Hammers naprawdę się rozpoczęła

Subskrybując nasz biuletyn West Ham Tutaj Będziesz otrzymywać wszystkie najnowsze wiadomości, plotki i komentarze West Ham bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą i będziesz na bieżąco ze wszystkim ze Stadionu w Londynie. Wszystko za darmo.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w dyskusji, podziel się z nami swoimi przemyśleniami. Utwórz konto tutaj Musisz nam powiedzieć swoją opinię na temat żelazek, gdy chcą podbić kontynent.

Kiedy w niedzielne popołudnie West Ham zmierzy się z Aston Villa, Fabiański wkrótce będzie miał okazję porozmawiać z Cashem o reprezentowaniu Polski, jednak obaj nie będą międzynarodowymi graczami.

Fabiański niedawno przeszedł na emeryturę po 15 latach spędzonych w Polsce, aby przedłużyć swoją klubową karierę. Bramkarz zdradził również, że rozmawia ze swoimi reprezentantami od czasu przejścia na emeryturę na arenie międzynarodowej Przedłużenie kontraktu w West Ham Club.

Fabiański jest obecnie na rocznym kontrakcie na kilka miesięcy i lubi jeździć co roku do West Ham, ale nie chce trzymać się rękawiczek z zainteresowaniem graniem do 40 roku życia.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top