Lydia Koe: Czuję, że to może być najszczęśliwszy moment w moim życiu

Nowozelandzka gwiazda golfa Lydia Koe powiedziała, że ​​nigdy nie była szczęśliwsza.

Była nastoletnia gwiazda odnotowała znaczny spadek formy przez kilka lat, ale wróciła na trzecie miejsce w światowych rankingach golfowych kobiet przed US Open, które rozpoczyna się w piątek rano (czasu nowozelandzkiego).

Koe został najmłodszym zawodowym golfistą w historii tej gry, który został uznany za najlepszego na świecie, gdy miał zaledwie 17 lat po zdobyciu dwóch głównych tytułów.

Jej gra spadła w 2019 i 2020 roku, ale wróciła, aby zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach LPGA na Hawajach w kwietniu ubiegłego roku. Następnie zdobyła jej drugi z rzędu medal olimpijski w Tokio i 17. tytuł LPGA w styczniu.

Czytaj więcej:
* Lydia Koe jest głodna kontynuowania rozkwitu golfa kiwi podczas US Open Women’s Championship o wartości 15,3 miliona dolarów
* Uczciwość Lydii Ko zwraca uwagę na niewygodny, ale ważny temat w okresach uprawiania sportu
* Lydia Koe z NZ szokuje ankietera, wyjaśniając kontuzję w „czasie miesiąca”
* Lydia Koe przygotowuje się do obrony swojego potężnego tytułu rok po złamaniu 1084-dniowej kaczki
* Genialna Lydia Ko planuje krótsze wakacje poza sezonem po zakończeniu sezonu

Koe powiedziała The Golf Site, że nie przegapiła swoich dni dominacji w turniejach jako młody nastoletni talent.

„Kocham teraz swoje życie.

„Moja siostra właśnie mówiła, że ​​wyglądam na naprawdę szczęśliwą. Czuję się w ten sposób. Czuję, że to może być najszczęśliwszy moment w moim życiu”.

„W niektóre dni wiem, że nie mam dobrego dnia na polu golfowym, ale wracam, a moja rodzina i przyjaciele są tam, aby mnie wspierać. Więc tak, jestem pewien, że są rzeczy, za którymi tęsknię, och, może ja Jestem trochę zrelaksowany, ale mój poziom i tak jest dość niski, więc to nie tak, że mnie to dotyczy.

READ  Informacje o meczu na sobotę vs Abilene Christian

„Kiedy byłem dzieckiem, chciałbym móc chodzić na obozy szkolne, na przykład spać z przyjaciółmi. Ale zawsze musiałem ćwiczyć. Teraz? Mam więcej czasu. Fajną rzeczą w naszym harmonogramie jest to, że mogę wybierać i wybieram, co chcę grać, jak planowanie tygodni. To świetnie. Jestem w domu, kiedy nie ma mnie, i wychodzę, kiedy nie. Więc tak. Jestem teraz szczęśliwy.”

Lydia Koe patrzy, jak strzela jako czwarte podczas rundy treningowej turnieju golfowego Women's Open w Stanach Zjednoczonych.

Chris Carlson/AFP

Lydia Koe patrzy, jak strzela jako czwarte podczas rundy treningowej turnieju golfowego Women’s Open w Stanach Zjednoczonych.

Koe powiedział Golf.com, że starała się być szczęśliwa i mieć dobrą energię zarówno na polu golfowym, jak i poza nim.

„Chociaż staramy się oddzielić golf od reszty życia, zawsze wpływają na siebie nawzajem. Dlatego staram się zapewnić dobrą równowagę, aby stres w jednym obszarze nie wpływał na drugi. To proste rzeczy. Spędzanie czasu z rodzina, spędzanie czasu z moim przyjacielem, takie rzeczy.

„Kiedy jestem poza domem, tak naprawdę nie martwię się o golfa i mogę mieć swobodę robienia wszystkiego innego. Kiedy jestem poza domem, uwielbiam spacerować i ćwiczyć.”

25-latka powiedziała, że ​​jej zwycięstwo na Hawajach w zeszłym roku, kończące suszę o tytuł „było bardzo ważne, ponieważ udowodniłem sobie i wszystkim, że nadal mogę to zrobić na tej pozycji”.

Lydia Koe znalazła szczęście zarówno na polu golfowym, jak i poza nim.

Douglas P. Devils/Getty Images

Lydia Koe znalazła szczęście zarówno na polu golfowym, jak i poza nim.

Coe czuł, że standard gry na LPGA Tour nadal się poprawia.

„O wiele trudniej jest wziąć udział w konkursie i wygrać” – powiedziała dla Golf.com.

„W tym roku, kto Jin Young [Ko] I Nelly [Korda] Miniony rok był bardzo imponujący. Wszyscy mówili: „Och, sprawili, że wyglądało to tak łatwo”, ale wiem, że tak nie jest. Oglądanie ich i granie z nimi było bardzo motywujące.”

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top