MAFS Australia: Rolki Al Perkins, byłej Samanthy Moitzi, na żywo dzisiaj

MAFS Australia: Rolki Al Perkins, byłej Samanthy Moitzi, na żywo dzisiaj

Awkward Married Moment od pierwszego wejrzenia, Samantha Mozzi z Perkinsa na rolkach na żywo w programie Today rano po podzieleniu na ekranie

  • Czy masz historię o małżeństwie od pierwszego wejrzenia? E-mail z [email protected]

Rozstali się na przyjęciu zobowiązaniowym Żonaty od pierwszego wejrzenia w niedzielę, po tym, jak zdali sobie sprawę, że są lepszymi przyjaciółmi.

Przekomarzanie się z Alem Perkinsem i Samanthą Moitzi było kontynuowane w poniedziałek, kiedy udzielili razem wywiadu na Channel Nine Today.

Al, lat 25, dołączył do gospodarzy Karla Stefanovica i Alison Langdon w studiu w Sydney, podczas gdy 27-letnia Samantha przemawiała przez satelitę z Gold Coast.

Co ona powiedziała? Przekomarzanie się kontynuowane z przyjaznymi przyjaciółmi z MAFS, Al Perkinsem (z prawej) i Samanthą Moetzi (z lewej) w poniedziałek, kiedy udzielili razem wywiadu na Channel Nine Today.

Reżyserzy zgodzili się, że mają rzeczy zaraz po podjęciu decyzji o pozostaniu na procesie przez kolejny tydzień, a Al powiedział, że wiele się o sobie dowiedział – w szczególności, jak musi być bardziej dojrzały, jeśli chodzi o związki.

Karl powiedział, że nie może uwierzyć, że coś nie ułożyło się z genetycznie błogosławionym mężem, a następnie zapytał Samantę, czy jej mąż może być „zmotywowany”.

READ  Królewska wojna księcia Harry'ego przynosi odwrotny skutek

Zamiast natychmiast zamknąć propozycję, menedżer marki modowej zawahał się przez kilka sekund – co Al zinterpretował jako zgadzający się z Karlem.

Otoczenie: Gospodarz Karl Stefanovic powiedział, że nie może uwierzyć, że sprawy nie ułożyły się dla genetycznie błogosławionego męża, a następnie zapytał Samantę, czy jej mąż może być „sam podekscytowany”.

Otoczenie: Gospodarz Karl Stefanovic powiedział, że nie może uwierzyć, że sprawy nie ułożyły się dla genetycznie błogosławionego męża, a następnie zapytał Samantę, czy jej mąż może być „sam podekscytowany”.

„Witamy …!” Powiedziała po chwili, że goście i gospodarze wybuchnęli śmiechem.

Samantha w końcu przyznała, że ​​”prosiła o kogoś pewnego siebie”, co na pewno dostała u Ala, po czym skinęła głową, dopóki Al nie zakończył milczenia.

’I to wszystko!’ Roześmiał się, najwyraźniej nie biorąc tego.

Samantha dodała, że ​​Al „znaczy dobrze” i jest życzliwą osobą w sercu, nawet jeśli ta dwójka nie jest romantyczna.

Cisza jest ogłuszająca!  Zamiast natychmiast zamknąć propozycję, menedżer marki modowej zawahał się przez kilka sekund - co Al zinterpretowała jako umowę z Karlem.

Cisza jest ogłuszająca! Zamiast natychmiast zamknąć propozycję, menedżer marki modowej zawahał się przez kilka sekund – co Al zinterpretowała jako umowę z Karlem.

Para wezwała do rezygnacji podczas niedzielnej ceremonii zaangażowania, ponieważ oboje głosowali za odejściem po tygodniu poszukiwań duszy.

Al podejmuje ostatnią próbę, by Samantha się w nim zakochała, zanim akceptuje, że widziała w nim tylko przyjaciela.

Wielokrotnie krytykowała go wcześniej w tym sezonie za brak dojrzałości, nawet w pewnym momencie nazywając stolarza z Bondi „niezwykłym i spełnionym chłopcem”.

Bittersweet: Para zrezygnowała z przyjęcia na przyjęciu w niedzielę, ponieważ oboje głosowali za odejściem po tygodniu poszukiwań duszy.  Al podejmuje ostatnią próbę, by Samantha się w nim zakochała, zanim akceptuje, że widziała w nim tylko przyjaciela

Bittersweet: Para zrezygnowała z przyjęcia na przyjęciu w niedzielę, ponieważ oboje głosowali za odejściem po tygodniu poszukiwań duszy. Al podejmuje ostatnią próbę, by Samantha się w nim zakochała, zanim akceptuje, że widziała w nim tylko przyjaciela

Reklamy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *