MAFS: Jackson Looney po raz pierwszy przerywa milczenie po zdradzeniu Olivii Fraser

Żonaty od pierwszego wejrzenia, pan młody Jackson Looney przerwał milczenie po tym, jak sfotografowano go, jak zdradzał swoją dziewczynę Olivię Fraser.

Jackson pojawił się w poście na Instagramie obok 27-letniej Olivii w środę wieczorem, przyznając, że był „popieprzony” i „poprosił o pomoc”.

30-latek przyznał, że był niejasno pijany, aby poradzić sobie z negatywnością, której doświadczył po pojawieniu się w programie Channel Nine.

Mówiąc głośno: Jackson Looney z Żonaty od pierwszego wejrzenia przyznał, że był „popieprzony” i „wołał pomoc” po tym, jak sfotografowano go, jak zdradzał swoją dziewczynę Olivię Frazer. Oba są na zdjęciu

„Po prostu zajęło mi chwilę, żeby wskoczyć tutaj i porozmawiać o tym, co wydarzyło się w zeszły weekend”, zaczął Jackson, zanim dodał.

„Sposób, w jaki sobie z tym radziłem [the negativity from the show] To upijanie się ponuro i to mnie nie rozumie, to nie jest wymówka, to nie do przyjęcia.

To nie jest osoba, którą chcę być. Podążać.

Szukam pomocy, aby spróbować odkryć nowe sposoby walki z moimi uczuciami i jak radzić sobie z tą negatywnością.

Wyjaśnienie: 30-latek przyznał, że był

Opis: 30-latek przyznał, że był „nałogowo pijany”, aby poradzić sobie z negatywnością, której doświadczył po pojawieniu się w programie randkowym Channel 9

„To była zła rzecz, ale mam szczęście, że mam po swojej stronie Liv i przez cały ten czas była tylko aniołem” – podsumował Jack.

– Ach, to urocze… – odpowiedziała Olivia, wycofując swoje notatki.

Olivia podkreśliła, że ​​para „wisi tam” i nie ma zamiaru się rozstawać.

Zostańmy razem. „Mamy wiele uzdrowień”, powiedziała, „ale w końcu kochamy się nawzajem i nie warto, żeby to uszło na sucho”.

Olivia i Jackson, ostatnia para tegorocznego sezonu MAFS, byli w piątek na wakacjach w Melbourne, kiedy postanowili uderzyć w miasto.

Po spędzeniu pierwszej części nocy razem, Olivia wraca do domu, a Jackson kontynuuje imprezę z przyjaciółmi – ​​ostatecznie trafiając w ramiona 20-letniej kontrolerki ruchu Hannah Hughes w Lava Lounge.

Nagrania z pocałunku rozprzestrzeniły się w Internecie jak pożar, a niszczyciel Olivia powiedział później Daily Mail Australia, że ​​jest „bez słowa”.

jak?  Po tym, jak Olivia wcześnie wraca do domu, Jackson kontynuuje imprezowanie z przyjaciółmi - i ostatecznie kończy w ramionach innej kobiety w Lava Lounge.

jak? Po tym, jak Olivia wcześnie wraca do domu, Jackson kontynuuje imprezowanie z przyjaciółmi – i ostatecznie kończy w ramionach innej kobiety w Lava Lounge.

Mówi się, że ich niegdyś trudny związek wisi na włosku po niedyskrecji Jacksona, gdy para ponownie ocenia swoją przyszłość.

Nadal jesteśmy razem… Powiedziałam mu, żeby dokładnie zastanowił się, czego chce – powiedziała Olivia w sobotni wieczór.

„Liv jest zdruzgotana i rozdarta całym incydentem i nie wie, gdzie stoi z Jackiem” – dodaje źródło.

Nie ma tu nic do zobaczenia?  Hannah Hughes, kobieta, którą zdradził Jackson, powiedziała The Wash:

Nie ma tu nic do zobaczenia? Hannah Hughes, kobieta, która zdradzała Jacksona, powiedziała The Wash: „Olivii tam nie było… pocałunek był niewinny, dwukierunkowa ulica.

Para odbyła „poważną dyskusję o swojej przyszłości”, kiedy Jackson obudził się w sobotę, zanim Olivia dała mu ultimatum.

„Zrobią sobie przerwę i zdecydują, co chcą robić i jak mogą iść naprzód” – powiedział wtajemniczony.

„Liv po prostu chce, żeby zrezygnował z intensywnego stylu życia i dorósł”.

Praca na co dzień: Han jest obserwatorem ruchu i wschodzącą gwiazdą w mediach społecznościowych

Praca na co dzień: Han jest obserwatorem ruchu i wschodzącą gwiazdą w mediach społecznościowych

Tymczasem kobieta, którą oszukał Jackson, przerwała milczenie.

Olivii tam nie było. Jestem pewien, że wyjechała, zanim przyjechałem” – powiedział Han na Instagramie Gossip The Wash.

Pocałunek był niewinną, dwukierunkową ulicą. Nie było więcej. Jackson wygląda na miłego faceta i nie mam nic do powiedzenia w jego imieniu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top