Maori All Blacks v Ireland: Rugby Live Updates – FMG Stadium Waikato w Hamilton

Maori All Blacks v Ireland: Rugby Live Updates – FMG Stadium Waikato w Hamilton

Brad Webber z All Blacks Maorys w walce z Irlandią. zdjęcie/fotosport

Aktualizacje na żywo z meczu rundy między Irlandią a Maori All Blacks.

Ireland rozpoczyna trasę koncertową długo oczekiwanym spotkaniem z Maori All Blacks w Hamilton.

Clayton MacMillan, główny trener Maori All Blacks, wyznaczył mieszankę doświadczenia i młodych, wschodzących talentów, wybierając spośród 10 debiutujących Maori All Blacks.

Pakiet startowy Maorysów All Blacks zawiera doświadczony pierwszy rząd Bulk Prop Norris (Ngāpuhi), Head Prop Tyrel Lomax (Muaupoko/Ngāi Tūhoe) i Kurt Eklund (Ngāti Kahu) w dziwce. Nowicjusze Tyrone Thompson (Ngāi Tāmanuhiri/Ngāti Rangiwewehi) i Jermaine Ainsley (Te Rārawa/Te Arawa) zaprezentują się poza ławką, wraz z rekwizytem w kształcie krzyża, Tamaiti Williamsem (Ngāpuhi).

Duet blokuje Josha Dixona (Ngai Tahoe) i Isaiaha Walkera-Liauera (Ngati Buru), z góralami Manaaki Selby-Rickit (Ngāti Raukawa/Ngāti Tūwharetoa) zamkniętymi na ławce. Billy Harmon (Ngāi Tahoe), nowicjusze Cameron Sofoa (Ngabuhi) i Colin Grace (Ngāi Tūhoe/Ngati Raukawa) tworzą luźne trio, z TK Howdenem (Ngāi Tūhoe) na ławce.

Z tyłu silna mieszanka szefów z Kāpene Paheko (asystent kapitana) Brada Webbera (Ngāti Porou) i Josha Ioane (Te Rārawa) wyjdzie na boisko o dziewiątej i dziesiątej. Nowicjusz i Kāpene Paheko (współkapitan) TJ Perenara (Ngāti Rangitihi) zapewnią uderzenie z ławki.

W środku pola startują Ramika Boyhibe (Ngati Wakawi) i Billy Proctor (Ngai T Ranji/Ngabuhi) o 12. i 13.

Trzej obrońcy to Connor Garden-Bachop (Ngāti Awa) po lewej stronie i Sean Stephenson (Ngāpuhi) po prawej. Po raz pierwszy bracia Zarn i Pailen Sullivan zostali wybrani do tej samej drużyny, przy czym Zarn Sullivan (Negate Kahongono) zaczynał jako obrońca, a koledzy z drużyny Hurricanes i nowicjusze Robin Love (Te Atiawa) i Pelin Sullivan (Negate Kahongono) zostali wstrzyknięci. z ławki.

– Spodziewamy się w środę dużego wyzwania ze strony Irlandii. Fizycznie to zespół najwyższej klasy, z solidną obroną – powiedział Macmillan (Ngai T Rangi/Ngai Tmaouhariwa/T Ranghiri).

READ  David Tutil budzi się ze śpiączki farmakologicznej po upadku w Port Augusta

Macmillan oczekuje, że doświadczenie współkapitanów Webbera i Perinary będzie kluczowym elementem składu 10 juniorów.

„Posiadanie Webbera i Perinary jako współkapitanów zapewnia, że ​​zawsze istnieje silne przywództwo na boisku, zwłaszcza przeciwko nieugiętej drużynie irlandzkiej. Dla naszych młodszych graczy będzie to dumny moment nie tylko reprezentowania tej drużyny, ale także reprezentowania Wannau i Ewiego ”.

„Będzie to dla nas świetna okazja, aby przedstawić Maori rugby na arenie międzynarodowej. Minęło 12 lat od ostatniego meczu Maori w All Blacks dla Irlandii, a Macmillan powiedział również, że zespół jest podekscytowany wyjściem na boisko w Kerekirwa (Hamilton). — powiedział MacMillan.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *