Matt Lodge zmienia kod szoku cztery dni po wydaniu tajemniczych Warriors

Matt Lodge został zwolniony przez Warriors w piątek i we wtorek grał w klubie rugby w Brisbane.

Darren England / AAP przez Photosport

Matt Lodge został zwolniony przez Warriors w piątek i we wtorek grał w klubie rugby w Brisbane.

Kontrowersyjne Wojownicy były rekwizytor Nagłe odejście Matta Lodge z klubu w piątekprzeddzień Od utraty smokaZrobił nieoczekiwany zwrot, ponieważ raporty twierdzą, że otrzymał uścisk dłoni w złocie o wartości 700 000 AUD.

Po tajemniczym i nagłym wyjściuże wspólne oświadczenie medialne klubu i loży przypisało mu niemożność przeniesienia się do Nowej Zelandii pod koniec bieżącego sezonu w listopadzie i powszechnie zakładano, że podpisze byłe Brisbane Broncos z innym klubem w NRL, w ciągu dni.

Ale tak się nie stało i zamiast skupić się na rozwijaniu młodszych graczy, jak sugerowało wydanie, Warriors kupili 32-letniego weterana Dunamis Lowe z Queensland Cup jako alternatywa.

Jeśli chodzi o Lodge’a, we wtorek wieczorem – około 100 godzin po oficjalnym zakończeniu jego pobytu w Warriors – doniesienia mediów społecznościowych sprawiły, że grał w rugby dla drugiej drużyny w Brisbane.

Czytaj więcej:
* W środku nagłego odejścia Matta Lodge z Warriors, dlaczego klub pozwolił mu chodzić
* NRL: Pokonanie Warriors 24-18 przeciwko smokom daje kolejny wpływ na pierwszą ósemkę
* Matt Lodge przyznał natychmiastowe zwolnienie z kontraktu Warriors
* „Okropne”: Brad Fettler, świetny w lidze, mówi, że Matt Lodge z Warriors zasługuje na skrzynkę grzeszną za kontakt łokciem
* Żadnych przeprosin dla wojowników ani fanów Grahama Annesleya z NRL po kontrowersyjnej przegranej z Kogutami

i środowy wieczór, Sydney Codzienny Telegraf Poinformował, że Lodge otrzymał oszałamiający uścisk dłoni w wysokości 700 000 dolarów po jego uwolnieniu, chociaż to była decyzja Lodge’a o odejściu z klubu.

Dyrektor generalny Warriors, Cameron George, powiedział Codzienny Telegraf Nie był w stanie skomentować szczegółów kontraktu żadnego zawodnika ani pracownika.

Raport twierdził również, że około 500 000 $ płatności zostanie uwzględnionych w limicie wynagrodzeń Warriors na 2023 r., Co jest poważną wadą i tak walczącego klubu.

READ  Walia unika wstydu dzięki imponującemu 14-osobowemu zwycięstwu na Fidżi

Lodge wszedł jako substytut North Brisbane i rozegrał ostatnie 50 minut przegranej 27-14 z Bondem na ósmym miejscu. Fox Sports.

Niektóre doniesienia w mediach społecznościowych wskazywały, że Lodge był trochę zielony w związku z niektórymi nowymi zasadami kodeksu.

Sky Sports

Warriors zdobyli kilka ekscytujących prób, ale przegrali po raz piąty w sześciu meczach NRL.

26-latek podobno pojawił się w klubie, w dużej mierze niezapowiedziany, i uiścił opłatę rejestracyjną, aby zagrać na miejscu.

Lodge podpisał kontrakt z Warriors w połowie zeszłego sezonu Pomimo jego bardzo kontrowersyjnej przeszłości, ruch, który rozgniewał wielu fanów klubu.

Pomiędzy zawieszeniami rozegrał tylko 14 meczów dla Warriors.

Został szeroko poproszony, aby poszedł za swoim teściem, byłym menedżerem rekrutującym Warriors, Peterem O’Sullivanem, do Redcliffe Dolphins, który wejdzie do NRL w przyszłym sezonie, ale nowy klub odmówił rozmowy z Lodge.

Obecnie nadal nie wiadomo, czy przejdzie do innego klubu NRL, czy będzie kontynuował grę w 15-osobowym kodzie do końca sezonu 2022.

Lodge wyjaśnił swoje wyjście z klubu w komunikacie medialnym w piątek.

„Nie widziałem mojej rodziny mieszkającej w Nowej Zelandii na dłuższą metę.

„Więc zdecydowaliśmy, że najlepszą rzeczą dla klubu jest rozstanie się, aby mieli trochę jasności” – powiedział Lodge.

– Bardzo szanuję klub, a zwłaszcza chłopaków i mam nadzieję, że pokazałem to swoim treningiem, grą fizyczną i dawałem z siebie wszystko w każdym meczu.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top