Media społecznościowe oddają hołd brytyjskiej dziewczynie, która pobiła chłopca po tym, jak została napastowana seksualnie w nocnym klubie

Media społecznościowe oddają hołd brytyjskiej dziewczynie, która pobiła chłopca po tym, jak została napastowana seksualnie w nocnym klubie

„Więc to jest w porządku dla ciebie, jako nieznajomego, dotykać mnie bez zgody, ale czy nie jest w porządku, gdy dotykam cię w samoobronie? Okkkk.

„Najlepsze w tym też było to, że miałem ogromny sweter w pasie, więc w ogóle nie miałem na sobie niczego „odsłaniającego”, zanim jacyś idioci zaczęli próbować usprawiedliwiać dotykanie nieznajomych w klubach.

Tweet był lubiany ponad 24 000 razy i retweetowany prawie 2000 razy, podczas gdy ludzie szybko bronili małej dziewczynki.

Ktoś powiedział na Twitterze: „Zasłużył na coś więcej niż klapsa, ale dobrze sobie poradziłeś w obronie”.

Inny powiedział: „Mężczyzna złapał mnie raz za tyłek, odwróciłem się i wrzasnąłem na niego. Zaczął na mnie krzyczeć, a ja pomyślałem, jaki jest twój problem, zaatakowałaś mnie, a teraz chcesz mnie uderzyć za telefon do niej”.

Chociaż większość poparła działania Harriet, jedna osoba wywołała poruszenie po tweetowaniu: „Jeśli nosisz trochę więcej ubrań. Zamiast chodzić nago [sic]. „

Jeden odpowiedział: „Prawdopodobnie wiesz, co to jest zgoda. To nie jest strój”, podczas gdy inny dodał: „Wysoce wątpię, żeby była naga, a nawet gdyby była, to nie byłaby wymówka”.

„Gdyby mężczyźni nie byli w stanie kontrolować siebie i trzymać rąk z dala od kobiet bez ich zgody, nie mieliby miejsca w pobliżu społeczeństwa”.

READ  Zdjęcie upskirt wymagające przeglądu kamery drogowej NSW

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *