Meghan Markle może dostać 3 miliony dolarów odszkodowania po prywatności w tabloidach

Meghan Markle wygrywa swoją długą walkę z brytyjskim tabloidem codzienna poczta Może pochodzić z płatności w wysokości 1,5 miliona funtów (3 miliony NZ).

a Oświadczenie sądowe wydane w poczta w niedzielę i dalej Poczta internetowa W drugi dzień świąt „Finansowe środki zaradcze zostały uzgodnione” – powiedział.

W ramach ugody Meghan, księżna Sussex, zażądała 3 milionów dolarów opłat prawnych plus Poczta Aby wręczyć kopie listu, który napisała do swojego zrażonego ojca, Thomasa Markle, którego publikacja bez jej wiedzy i zgody stanowi sedno książki.

Meghan Markle otrzyma koszty co najmniej 890 tys. dolarów, liczba ta może wzrosnąć do 3 mln dolarów.

NDZ / Star Max / GC. Zdjęcia

Meghan Markle otrzyma koszty co najmniej 890 tysięcy dolarów, liczba ta może wzrosnąć do 3 milionów dolarów.

Według konkurenta słońce, Najwyższy Sędzia, Lord Justice Warby, order PocztaWłaściciel Associated Newspapers Limited (ANL) dokonuje natychmiastowej płatności w wysokości 890 000 USD, z dalszymi płatnościami w przyszłości.

Czytaj więcej:
* Meghan Markle dostaje od brytyjskiego tabloidu opublikowane oświadczenie o jej legalnym zwycięstwie nad nimi
* Meghan Markle wygrywa kolejne prawne zwycięstwo nad brytyjskim tabloidem nad listem do taty
* To tylko kwestia czasu, zanim Thomas Markle wykorzysta Megxit
* Meghan Markle była obciążona analizą i problemami rodzinnymi

Decyzja zapada po ponad dwóch latach stagnacji prawnej. Megan po raz pierwszy złożyła pozew przeciwko ANL Poczta Opublikowałem fragmenty pięciostronicowego, odręcznie napisanego listu – dostarczonego przez Thomasa Markle – w lutym 2019 roku.

Sądy orzekły na korzyść księżnej w lutym tego roku. ANL odwołało się, ale na początku tego miesiąca odwołanie nie powiodło się.

„To zwycięstwo nie tylko dla mnie, ale dla każdego, kto kiedykolwiek bał się stanąć w obronie tego, co słuszne” – powiedziała wtedy Meghan.

Poczta w niedzielę opublikowała nakazane przez sąd oświadczenie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

zrzut ekranu

Poczta w niedzielę opublikowała nakazane przez sąd oświadczenie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

„Chociaż ta wygrana jest precedensem, ważniejsze jest to, że jesteśmy teraz zbiorowo wystarczająco odważni, aby przekształcić branżę tabloidów, która czyni ludzi okrutnymi, czerpiącymi korzyści z kłamstw i bólu, który tworzą”.

READ  Wiadomości o księciu Harrym: Orleocy królewscy fani zauważają różnicę w porównaniu z Dukes w Super Bowl | Królewski | Aktualności

Meghan i jej mąż książę Harry przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych w marcu 2020 r. po rezygnacji z pracy członków rodziny królewskiej.

Od tego czasu podpisali lukratywne umowy o partnerstwie biznesowym z takimi markami, jak Netflix, Spotify i Apple, a ich całkowitą wartość netto szacuje się na około 500 milionów dolarów.

Niedawno wydali kartkę świąteczną na 2021 rok, Daje światu wgląd w ich sześciomiesięczną córkę Lily.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *