Meghan Markle wie, że to wielkie posunięcie wygenerowałoby „miliony”, ale król Karol jest „przerażony” tym pomysłem

Meghan Markle wie, że to wielkie posunięcie wygenerowałoby „miliony”, ale król Karol jest „przerażony” tym pomysłem

Książę Harry i król Karol nie widzieli się od ponad roku, a jeśli jego żona Meghan Markle wykona duży ruch, o którym wie, że „sprzeda miliony” – ich relacje mogą się jeszcze pogorszyć

Księżna Sussex opowiada o swoich nigeryjskich korzeniach

MEGHAN Markle wie, że to jedyny poważny ruch, jaki może z łatwością podjąć, który „sprzeda miliony” i zarobi mnóstwo pieniędzy, ale król Karol jest „przerażony” tą myślą.

Tak twierdzi królewski ekspert, który twierdzi, że księżna Sussex doskonale wiedziała, że ​​jej wspomnienia o czasach, gdy była członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, znikną z półek. Jednak autor i komentator królewski Tom Quinn mówi The Mirror, że monarcha jest „przerażony” pomysłem Meghan napisania szczerego pamiętnika – być może przy wsparciu Harry'ego. Quinn powiedział, że Karol „nie był w nastroju do przebaczania”, a książę Harry „nie był w nastroju, by przepraszać”.

Po wydaniu w styczniu 2023 r. jego pamiętników „Spare”, w których Harry przyznał się, że usunął wystarczającą ilość treści, które pozostały do ​​napisania drugiej książki, napięcie wzrosło. „Pomimo wszelkich wysiłków, aby jej nowy biznes internetowy, America Riviera Orchard, odniósł sukces, Meghan wie, że osobiste wspomnienia z jej pobytu w Wielkiej Brytanii jako pracującej członkini rodziny królewskiej sprzedają się w milionach egzemplarzy i sprawią, że stanie się ona rodzajem osobistego pamiętnika. – ujawnił pan Quinn. Pieniądze, których pragniesz.

Otrzymuj więcej najświeższych wiadomości królewskich z The Mirror

Harry i Meghan w rezydencji gubernatora w Lagos w Nigerii(AFP za pośrednictwem Getty Images)

Dodał: „Jest również w pełni świadoma, że ​​taka książka tylko zwiększy ruch w jej nowym biznesie internetowym. Wszystko to napawa króla Karola przerażeniem, ponieważ Harry musi wnieść duży wkład w powstanie tej książki. Wiemy, że jest jeszcze dużo więcej materiału Wydając książkę Speara, Harry sam stwierdził, że ma dość materiału na dwie książki, a Charles nie jest w nastroju do przebaczenia, mając to wszystko wisi nad głową.

READ  Jak nosić NZ: Street Style w NZ Music Shirt Day

„Gdyby Harry powiedział swojemu ojcu i bratu: «Słuchajcie, posunęliście się za daleko. – Teraz będę milczeć i nie będzie więcej żenujących rewelacji. Może być inaczej. Ale Harry nie jest w nastroju, żeby przepraszać. Podobnie jak jego żona nadal uważa, że ​​wszelkie przeprosiny powinny pochodzić od jego rodziny”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Książę Harry przerażony „nowym szczęściem” z Meghan Markle może zostać zrujnowane, gdy para stanie przed ostatecznym ciosem

Według Toma Quinna król Karol „nie jest w nastroju tolerancyjnym”.(POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images)
(Anthony Harvey/Rex/Shutterstock)

Komentarze królewskiego autora pojawiają się w momencie, gdy wizyta Harry'ego w Wielkiej Brytanii z okazji 10. rocznicy Igrzysk Invictus osiągnęła swój szczyt, podczas którego nie spotkał się on ani z ojcem, ani z księciem Williamem. Podczas ceremonii Invictus Games w katedrze św. Pawła w Londynie Harry serdecznie uściskał swoją zmarłą matkę, Earla Spencera i Lady Jane Fellowes, rodzeństwo księżnej Diany, chociaż nie było na niej żadnych członków rodziny królewskiej.

READ  Hiszpania po raz drugi oskarża Shakirę o uchylanie się od płacenia podatków

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *