Menzies podpisał nowy kontrakt z polskim narodowym przewoźnikiem flagowym

Edynburska linia lotnicza MENZIES podpisała nową umowę o podwojeniu liczby lotnisk z polską flagą narodową.

Pięcioletni kontrakt zapewni Menzies wraz z historycznymi Polskimi Liniami Lotniczymi LOT obsługę naziemną i lotniczą w 12 portach lotniczych, w tym w głównych węzłach przesiadkowych w Chicago i Budapeszcie. Przygląda się również, jak Mensis po raz pierwszy współpracuje z LOT-em na lotniskach m.in. w Los Angeles, Toronto Pearson, IC, Oslo i Bukareszcie Henry Konda.

Przedłużenie umowy z LOT-em następuje niedługo po przejęciu przez Menzies kuwejckiej National Aviation Services za 571 mln funtów, zbliżając się do 189 lat niezależności szkockiej firmy.

Miguel Gomez, wiceprezes Menzies Aviation na Europę, powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na 12 lotniskach w Europie i Ameryce Północnej.

Menzies zauważył, że dodanie nowych lokalizacji do jego obecnej umowy z LOT-em było „ułatwione bez przeszkód” dzięki podpisaniu wspólnych warunków kontraktowych między obiema firmami.

Prezes LOT Maciej Wilk powiedział: „Cieszymy się, że możemy otworzyć nowy rozdział w naszych relacjach ze światowej klasy linią lotniczą Menzies. Przełamanie codziennej rutyny i wyjście poza zwykłe zobowiązania umowne wymagało od obu stron wiele wysiłku. Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy i nie mogę się doczekać dalszej poprawy relacji.

READ  Ceny konsumpcyjne rosną w Polsce o 7,7% szybciej niż oczekiwano | Krajowy

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top