Męska drużyna Fidżi 7s zagra z Nową Zelandią w ćwierćfinale Pucharu Hongkongu 7s Cup dziś wieczorem o 10:24

Men's National 7's Fiji Airways zmierzą się z Nową Zelandią w ćwierćfinale Hong Kong 7 dziś wieczorem o 10:24 po pokonaniu Francji 14-7 w ostatnim meczu grupowym dzisiejszego popołudnia.

Fidżi zakwalifikowało się jako trzecia najlepsza drużyna w swojej grupie z dwoma zwycięstwami i porażką.

Bonipat Louganimasi strzelił pierwszą bramkę w pierwszej połowie po przebiciu się przez francuską obronę.

Do przerwy Fidżi prowadziło 7:0.

Francja wykorzystała swoją przewagę liczebną po tym, jak Fidżi zostało zredukowane do sześciu zawodników po żółtej kartce przeciwko Luganimasse za celowe kopnięcie.

Nelson Ibe dośrodkował w rzut rożny, który został pomyślnie przerobiony na 7 dla wszystkich.

Fidżi odpowiedziało w ostatniej minucie meczu po tym, jak Napoleone Bulaca strzelił gola, który dał Fidżi zwycięstwo.

Ćwierćfinały Pucharu Mężczyzn rozpoczną się o 21:09. Stany Zjednoczone zmierzą się z Irlandią, Francja z Hiszpanią o 21:35, a Republika Południowej Afryki z Australią o 22:01.

Półfinał Pucharu Mężczyzn odbędzie się jutro o 17:40, a finał Pucharu Mężczyzn jutro o 22:53.

Tymczasem Fiji Airways Fijiana 7 zmierzą się dziś wieczorem o 19:34 z USA w pierwszym ćwierćfinale Pucharu Kobiet.

W drugim ćwierćfinale Francja zagra z Irlandią o 19:57, Kanada o 20:20 z Nową Zelandią, a Australia o 20:43 z Japonią. Półfinał Pucharu Kobiet odbędzie się jutro o 16:54, a finał Pucharu Kobiet rozpocznie się jutro o 22:13.

Bądź z nami, aby otrzymywać aktualizacje.

Aktualizacje na żywo

0' Francja rozpoczyna pierwszą połowę. Międzynarodowa Federacja Sportu 0-0 FRA

1' Scrum do Fidżi na własnej połowie. Międzynarodowa Federacja Sportu 0-0 FRA

4' Rzut karny dla Francji w połowie meczu. Międzynarodowa Federacja Sportu 0-0 FRA

6' Punipat Loganimasi zdobywa pierwszą bramkę dla Fiji z własnej połowy. Rys. 7-0 FRA

Pierwsza połowa: Fidżi 7-0 Francja

7' Fiji rozpoczyna drugą połowę. Rys. 7-0 FRA

7' Scrum do Francji w połowie drogi po podaniu od Fidżi. Rys. 7-0 FRA

READ  „Więcej niż tylko gra”: rugby Moana Pacifica to opowieść o nadziei dla wysp | super rugby

9' Fiji zmniejszyło liczbę zawodników do 6 po tym, jak Loganimasi otrzymał żółtą kartkę za celowe kopnięcie. Rys. 7-0 FRA

11' Nelson Ibe zdobywa pierwszą bramkę dla Francji z rzutu rożnego. Konwersja zakończona pomyślnie. Ryc. 7-7 Fra

13' Liczba zawodników reprezentacji Francji została teraz zmniejszona do 6 po otrzymaniu żółtej kartki za celowe kopnięcie. Fidżi wybiera scrum. Ryc. 7-7 Fra

14' Napoleone Bulaka zdobywa zwycięskiego gola dla Fidżi. Konwersja zakończyła się pomyślnie. Ryc. 14-7 Fra

Koniec meczu: Fidżi 14-7 Francja