Michael Dennis Kleinschmidt – Post Biuletyn

Michael Dennis Kleinschmidt – Rochester

Michael Dennis Raphael Kleinschmidt zmarł spokojnie 1 stycznia 2022 roku w swoim domu.

Mike urodził się 22 września 1943 roku w Winona w Minnesocie jako syn Henry’ego Sylwestra i Florence Marie (Galewski) Kleinschmidt. Był dumny ze swojej wiary katolickiej i polskiego dziedzictwa, które sięga aż do regionu Kasupia w Polsce. Mike ukończył szkołę podstawową św. Kazimierza, liceum Cotter i studiował na Uniwersytecie Stanowym Winona. W 1965 dołączył do IBM Rochester, gdzie zajmował stanowiska kierownicze i kierownicze aż do przejścia na emeryturę po 30 latach pracy. Następnie został dyrektorem biznesowym Rochester Knights of Columbus, Board 1013. Po 5 latach powrócił do IBM jako emeryt na kolejne 21 lat, co w sumie daje 51 lat w firmie.

Był dumnym członkiem ewangelicko-katolickiego Kościoła św. Jana w Rochester, gdzie pełnił funkcję mentora, szafarza Eucharystii i przewodniczącego rady parafialnej. Był członkiem Rady 1013 Rycerzy Kolumba i Towarzystwa Biskupa Edwarda A. Fitzgerald 4 klasy, gdzie służył jako wierny nawigator i dowódca Korpusu Kolorów.

Lubił swoją rodzinę, dobrą grę w golfa, „Saturday Breakfast with the Boys”, rozmawiając o wiadomościach, polityce, sporcie i słuchając ulubionego piosenkarza, Franka Sinatry.

Mike poślubił Jodi Dutroic 1 lutego 1964 roku i z tego związku urodziło się 4 synów. Para później rozwiodła się. 2 września 1984 ożenił się z Jill Fawcett Rosenblatt i razem wychowywali siedmioro dzieci.

Pozostawił swoje dzieci, kochaną żonę Jill. Patrick (Kara), Paul (Carrie), Piotr i Tomasz (Nadia). Pasierbowie. Rebecca (Matt) i Sarah. Wnukowie; Brian, Lara, Hayden, Ali, Jack, Sam, David, Gabriella, Ethan, Julia, Pierce i Kenza.

Jego rodzice i pasierbica Benjamin Rosenblatt poprzedzili go śmiercią.

Nabożeństwo pogrzebowe Mike’a odbędzie się w konkatedrze św. Jana Ewangelisty Piątek, 7 stycznia 2022 r. o godz. 10:30 z ks. Gerald Mahon Odpowiedzialny. Nawiedzenie odbędzie się wieczorem w czwartek, 6 stycznia 2022 r., od 17:00 do 19:00 w kaplicy River Park w Domu Pogrzebowym Mackena i na godzinę przed Mszą św. w piątek.

READ  Ash: Anglia używa siekiery z czterema zmianami w Boxing Day Test, ponieważ nazwa Australii po raz pierwszy jest niespodzianką

Zamiast kwiatów proponuje się pomniki dla Lord High School lub American Heart Association.

Witaj online kondolencje na

www.mackenfuneralhome.com

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top