Michael J. Novalis | Wiadomości, sport, praca

57-letni Michael J. Novalis z Williamsport zmarł niespodziewanie w swoim domu we wtorek 16 listopada 2021 r.

Mike urodził się w Indianie w Pensylwanii 14 listopada 1964 roku jako syn zmarłego Johna E i Veroniki (Super) Novalis.

W 1983 ukończył Williamsport High School i uczęszczał na Penn State University. Mike pracował w sprzedaży od wielu lat, ale ostatnio znalazł swoją niszę jako rzeźnik w Weis Markets przy Lycoming Creek Rd.

Był członkiem parafii św. Józefa Robotnika. Był zapalonym myśliwym na świeżym powietrzu, lubił polować i łowić ryby, zaczął latać wędkarstwo, gdy miał cztery lata, lubił też wiązać muchy i lubił uczyć przyjaciół, jak wiązać szyję. Mike jest od 25 lat członkiem Texas & Blockhouse Fish & Game Club oraz członkiem YMRC, Republic League i Polish Club. Mike bardzo kochał swój kraj i był prawdziwym patriotą.

Żyje jego żona Kimberly Ann (Lyman) Novalis, synowa Alicia (Joshua) Kidwell, ich dzieci Kylie, McKayla i Madeline Kidwell, jego pasierb Christopher (Connie) Engler oraz ich dzieci, Ben Ferris i Ella Engler i pasierb Corey Engler (towarzysz Courtney Engler) i córka McInnes, bracia, generał brygady John E (Mary) Novalis II, emerytowany US Army of Fort Worth Texas, bliźniacy Mike, Christopher (Jennifer) Novalis z Bedsford w Wirginii i brat Timothy (towarzysz Jeana) Novalis z Jupiter na Florydzie, wujek Terry (Pat) Novalis i ich trzej synowie, wszyscy z Orlando na Florydzie. Przeżył także swoją siostrzenicę Danielle (Justin) Fink, jej dzieci Olivię i Sophię oraz trzech synów, Nicholasa Novalisa, Johna Novalisa i Andrew Novalisa.

Przyjaciele zostaną powitani przez rodzinę w Crouse Funeral Home & Cremation Services, 133 E. 3rd St. Williamsport w niedzielę 21 listopada 2021 r. w godzinach 18:00 – 20:00

Chrześcijańska msza pogrzebowa będzie odprawiona w diecezji św. Józefa Robotnika o godz. 9.30 w poniedziałek 22 listopada 2021 r. z proboszczem kościoła ks. Davidem W. Bechtelem. Pogrzeb odbędzie się w zaciszu rodziny.

READ  Mężczyźni z Wellington Phoenix krzyczą po tym, jak VAR nie zdołał popchnąć Callana Elliotta

Zamiast kwiatów rodzina sugeruje, aby w imieniu Mike’a złożyć pamiątkowe datki na rzecz Centralnego Banku Żywności w Pensylwanii, 3301 Wahoo Dr. pamięć.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top