Mistrz Ugo Carabelli w Polsce – CVBJ

Argentyński tenisista Camilo Ugo Carabelli Mistrz Warszawa Challenger, Po pokonaniu w finale chorwackiego Nino Cerdrica 6:4, 6:2. Konkurencja Grano go na mączce ceglanej i rozdano jako nagrodę w wysokości 44 820 euro.

Do zobaczenia

Karabelli, ATP zajmuje 296. miejsce na świecie. Pokonanie Cerdarosica (272º) w Chorwacji zajęło mu półtorej godziny, więc wygrał. Pierwszy pretendent w swojej karierze i argentyński tenisista zajęli 11 miejsce w tej kategorii.

Do zobaczenia

Bitwa o powierzchnie: Kiedy Nadal i Federer grali na korcie mieszanym

Urodzony w stolicy 22 lata temu tenisista świetnie rozegrał tydzień w Warszawie, zdobywając miejscowych Max Kaznikovsky (1633º), niemiecki Daniel Altmeier (106.), który zdobył tytuł Chile Mikołaj Jari (238º), hiszpański Javier Cosano Barango (312º) i wreszcie Certarusic.

Dzięki za tytuł w polskim turnieju, Carabelli jest 47 kroków wyżej w światowych rankingach niż ATP, ukaże się w poniedziałek. Tak zaczyna się tydzień 249 poziom.

Do zobaczenia

Najlepiej opłacani sportowcy w 2021 r.

11 tytułów dla Argentyny w tym roku

Argentyńscy tenisiści wygrali w tym roku 11 konkursów kategorii Challenger, Drugie najważniejsze dla ATP. Co jeszcze, Do tej pory w tym roku osiągnęli łącznie 23 finały, z Argentyną na czele.

Do zobaczenia

Serena Williams poza US Open

Rosario Federico Korea został koronowany na Prostejo w Czechach; Buenos Aires Sebastian Bees został mistrzem w Concepcion i Santiago. W Chile oba z wyjątkiem Zagrzebia.

Do zobaczenia

Korea została wyeliminowana z Herbert

Juan Manuel Cerandolo Został narzucony w Rzymie; Cardovan Pedro Cachon wygrał w Oyras, W Portugalii; Talerz Thomas Martin Etsevery Był konsekrowany w Perugii i Trieście we Włoszech; Święty Facino Fagundo Bugnis Zatrzymał się na turnieju w Salzburgu w Austrii; Podczas Porteno Francisco Cerandolo Otrzymał Challengera z Ogrodów we Włoszech.

Do zobaczenia

Correa celebrowana, nie Bella

Carabelli dodał jedenaste trofeum do Warszawy i kolejnej Argentyny. Franco Agamemnon, mistrz w Pradze w ten weekend, W tym przypadku tak jest Reprezentuje Włochy.

Do zobaczenia

Jebellos, Cincinnati deblowy mistrz i rekord

Agamemnon (330), urodził się 28 lat temu w Rio Quarto w Kordobie. Wczoraj pokonał Brytyjczyka Ryana Benistona (351) 6:3, 6:1 w finale Brock Challenger. Chociaż ten tytuł dodaje do Włoch, jest to kraj, który obecnie reprezentuje.

READ  Ukraińcy szkolili drony do celów akcji ratowniczych i artylerii

Tematy pojawiające się w tej notatce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *