Młodzieżowa drużyna piłkarska zostaje zawieszona, a ojciec strzela do trenera podczas treningów

Młodzieżowa drużyna piłkarska zostaje zawieszona, a ojciec strzela do trenera podczas treningów

Jak wynika z oświadczenia przekazanego dziś agencji Associated Press, St. Louis zawiesiło młodzieżową drużynę piłkarską, której trener został postrzelony na oczach zawodników przez zdenerwowanego rodzica.

„Po serii incydentów popełnionych przez dorosłych, których kulminacja nastąpiła we wtorek [local time] Z komunikatu agencji wynika, że ​​po strzelaninie Departament Rekreacji podjął decyzję o zawieszeniu udziału drużyny w rozgrywkach ligi piłkarskiej CityRec Legends.

Władze podały, że asystent trenera Shaquille Lattimore, lat 30, został w zeszłym tygodniu zabrany do szpitala po wielokrotnym postrzeleniu podczas treningów, rzekomo od ojca, który był zdenerwowany czasem gry syna. Jak podaje „St. Louis Post-Dispatch”, Lattimore został już wypuszczony na wolność i dochodzi do siebie w domu.

Darrell Clemons, lat 43, zgłosił się do sądu i został oskarżony o napaść pierwszego stopnia i działania przestępcze z bronią w ręku. Jego obrońca z urzędu odmówił dziś komentarza.

Lattimore powiedziała policji, że Clemons „jest na niego zły, że nie założył syna” – wynika z prawdopodobnego oświadczenia o przyczynie.

Lattimore powiedział Post-Dispatch, że jest rozczarowany odwołaniem sezonu.

„Jestem tym bardzo zmartwiony” – powiedział Lattimore gazecie. „Mam na myśli, że te dzieci nie powinny cierpieć z powodu działań jednej osoby dorosłej. To niesprawiedliwe”.

READ  Śmierć Shane'a Warrena: Identyfikacja kobiety na pogotowiu to naruszenie bezpieczeństwa

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *